Liepos 6-ąją – Valstybės dieną, 21 valandą jau ketvirtą kartą lietuviai visame pasaulyje bus kviečiami giedoti „Tautišką giesmę“. Prie šios unikalios mūsų tautos tradicijos prisijungia ir Lietuvos paštas, kuris specialiu spaudu, kviečiančiu giedoti Lietuvos himną, antspauduos ne tik Lietuvoje, bet ir į užsienio šalis siunčiamą korespondenciją.
.jpg)
„Lietuvos pašas – gilias tradicijas turinti valstybinė įmonė. Mums svarbu puoselėti lietuviškumą, todėl ir prisijungėme prie šio projekto. Tikimės, kad užsienyje gyvenantys tautiečiai, gavę laišką su specialiu antspaudu, neliks abejingi ir liepos 6-ąją kartu su viso pasaulio lietuviais sugiedos „Tautišką giesmę“, – sakė Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė-Lalienė.
Pašto korespondencija specialiu spaudu, kviečiančiu liepos 6-ąją giedoti „Tautišką giesmę“, bus antspauduojama birželio 25–30 dienomis penkiuose didžiuosiuose paštuose – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio centriniuose paštuose.
Apskritimo formos spaudo centre bus užrašas „Lietuvos paštas“ kartu su bendrovės logotipu. Aplink jį bus užrašas „Liepos 6 d. 21 valandą“. Aplink visą antspaudą bus užrašas „Tautiška giesmė aplink pasaulį“.
Skaičiuojama, kad iš viso specialiu spaudu pažymėtus laiškus gaus daugiau kaip 100 tūkstančių ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio gyventojų.
Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos bei finansinio tarpininkavimo paslaugas.