Greičiausi laimi!

Laimi

 

Siuntą LP EXPRESS paštomate atsiimk greičiau nei per 2 val. ir laimėk vieną iš prizų: apsilankymą elnių ūkyje, naktinį žvaigždžių stebėjimą, slidinėjimą „Snow arenoje“ ar „Forum Cinemas“ šeimos bilietą!

 

  • Jei atsiėmei siuntą greičiau nei per 2 val., tu jau iš karto dalyvauji žaidime;
  • Kas savaitę išdalinsime 20 prizų: 2 kuponus „Apsilankymas elnių ūkyje“ (kuponas šeimai); 2 kuponus „Naktinis žvaigždžių stebėjimas Etnokosmologijos muziejuje šeimai“ (kuponas šeimai); 2 kuponus „Slidinėjimas „Snow arenoje“ Druskininkuose“ (kuponas 2 asmenims); 14 šeimos bilietų „Forum Cinemas“ (šeimos bilietas - 2 suaugusiems ir 2 vaikams). Savaitės prizų laimėtojus rinksime pirmadieniais;
  • Iš viso išdalinsime 100 prizų;
  • Žaidimas vyksta iki 2021 12 12 imtinai.

Žaidimo taisykles gali rasti ČIA.

 

Skelbiame trečios savaitės prizų laimėtojus.

„Apsilankymas elnių ūkyje“ laimėtojai:

  • Inga Bačinskienė, Vilkaviškis
  • Ingrida Nikonorova, Klaipėda

„Naktinis žvaigždžių stebėjimas Etnokosmologijos muziejuje šeimai“ laimėtojai:

  • Kristina Tutkuviene, Utena
  • Laimėtojas iš Vilniaus

„Slidinėjimas „Snow arenoje“ Druskininkuose“ laimėtojai:

  • Jolanta Tamošauskienė, Plungė
  • Lina Druskienė, Vilnius

„Forum Cinemas“ bilietų laimėtojai:

  • Stanislava Ogintienė, Panevėžys
  • Viktorija Povilaitytė, Šiauliai
  • Laura Jankauskė, Tauragė
  • Karolis Lašas, Joniškis
  • Diana Žukauskienė, Vilnius
  • Marius Škarnulis, Lazdijai
  • Deividas Leita, Kaunas
  • Austėja Puraitė, Jurbarkas
  • Olga Leščevičė, Lentvaris
  • Milda Norkaitytė, Kaunas
  • Pavelas Novickis, Rudamina
  • Justina Kuprionytė, Kaunas
  • Vilma Janonė, Naujoji Akmenė
  • Monika Ledzienė, Mažeikiai

 

Antros savaitės prizų laimėtojai.

„Apsilankymas elnių ūkyje“ laimėtojai:

  • Daiva Keršienė, Varėna
  • Jan Ignatovič, Vilnius

„Naktinis žvaigždžių stebėjimas Etnokosmologijos muziejuje šeimai“ laimėtojai:

  • Laura Jankauskė, Tauragė
  • Renata Zilinskaite, Klaipėda

„Slidinėjimas „Snow arenoje“ Druskininkuose“ laimėtojai:

  • Arnas Čekanavičius, Jonava
  • Guoda Jocienė, Vilnius

„Forum Cinemas“ bilietų laimėtojai:

  • Justyna Šilobrit, Šalčininkai
  • Gintarė Veitė, Vilnius
  • Svetlana Stacevičienė, Vilnius
  • Ana Jusevič, Vilnius
  • Inga Vaitkuvienė, Plungė
  • Brigita Stonkienė, Klaipėda
  • Irina Žemaitienė, Kaunas
  • Aušra Abromaitytė, Joniškis
  • Erika Narkevičiūtė, Ukmergė
  • Rūta Slidžiauskaitė, Vilnius
  • Alma Tarvydienė , Gargždai
  • Gintarė Balčiūnaitė, Venta
  • Viktorija Žemantauskienė, Kybartai
  • Laimėtojas iš Vilniaus

 

Pirmos savaitės prizų laimėtojai.

„Apsilankymas elnių ūkyje“ laimėtojai:

  • Rimgailė Dildienė, Kaunas
  • Tomas Kairys, Vilnius

„Naktinis žvaigždžių stebėjimas Etnokosmologijos muziejuje šeimai“ laimėtojai:

  • Daiva Austienė, Telšiai
  • Vaida Varkulevičienė, Alytus

„Slidinėjimas „Snow arenoje“ Druskininkuose“ laimėtojai:

  • Asta Radžvilienė, Joniškis
  • Justina Giedraitienė, Kaunas

„Forum Cinemas“ bilietų laimėtojai:

  • Ramunė Nicytė, Klaipėda
  • Nerijus Skiparis, Akmenė
  • Alma Mažeikienė, Pasvalys
  • Ugnė Petravičiūtė, Vievis
  • Daiva Salevič, Lentvaris
  • Ernestas Pocius, Klaipėda
  • Vilma Rocevičienė, Vilnius
  • Vida Stankienė, Šilutė
  • Irena Lekstutienė, Skuodas
  • Kristina Viršilaitė, Klaipėda
  • Sandra Jasiuvianaitė, Druskininkai
  • Laimėtojas iš Plungės 
  • Kamilė Balnienė, Kaišiadorys
  • Brigita Miltenė, Joniškis

 

Sveikiname laimėtojus!