Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

Integracijos el.parduotuvėms

interneto svetaineje.jpg 

Vykdantiems prekybą internetu ir naudojantiems vieną iš atvirojo kodo komercijos platformų, optimizuoti siuntimo procesą padės Lietuvos pašto įskiepiai, kuriuos galėsite lengvai įdiegti į savo el. parduotuvę.

Privalumai

  • Lengviau administruoti siuntų paruošimą ir išsiuntimą;
  • Patogu sekti siuntos pristatymo būseną;
  • Plačiausios siuntų siuntimo galimybės;
  • Padės užtikrinti, kad siuntos pristatymo adresas yra nurodytas tinkamai (adreso ir pašto kodo validacija).

Siūlomi e-sprendimai verslui

Įskiepiai LP EXPRESS paštomatų ir LP EXPRESS kurjerių paslaugoms:Integruoti moduliai siuntų administravimo platformose pašto siuntų paslaugoms:

MultiSiuntos

- oficialus partneris

Shippy pro
 
makecommerce
 

 

Sąlygos

  • Pasinaudoti įskiepių teikiamais privalumais gali juridiniai/fiziniai asmenys, sudarę sutartį su Lietuvos paštu.
  • Jei sutartį turite, rekomenduojame kreiptis į sutartyje nurodytą vadybininką. Suteiksime visą informaciją apie įskiepių diegimą ir galimybes.
  • Jei sutarties sudarę nesate susisiekite su mumis el. paštu info@post.lt  arba tel.: 1842. ir gausite Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą bei pagalbą diegiant įskiepius.

 

Pildyti1

Jei planuojate įsidiegti paruoštus modulius (Magento, Prestashop ir kt.) arba jungtis per tarpinę sistemą (MultiSiuntos, ShippyPro ir kt.). Pildykite formą.

PILDYTI

 

Vykdantiems prekybą ar teikiantiems paslaugas internetu ir naudojantiems specialiai Jums kurtas komercijos platformas, paruošėme API dokumentaciją, kurios pagrindu sukurta sąsaja leis dar labiau išplėsti siuntų siuntimo galimybes. Daugiau apie API žiūrėkite čia.