Antakalniečių bendruomenė turės naują pašto siuntų terminalą

2018-07-10

 

 

Naujajame terminale yra 114 siuntų dėžučių. Tai reiškia, kad per parą į gali būti priimta 120 siuntų, arba apie 3,6 tūkst. siuntų per mėnesį. Naudodamiesi terminalu antakalniečiai galės ir išsiųsti, ir atsiimti siuntas.

„Lietuvos paštas yra vienintelė šalyje pašto paslaugas teikianti bendrovė, kuri turi tokį platų ir įvairialypį pašto paslaugų teikimo vietų tinklą. Gyventojams siekiame teikti šiuolaikiškas pašto paslaugas jiems priimtiniausiu būdu. Atnaujinę Antakalnio bendruomenės paštą, pastatėme ir siuntų savitarnos terminalą – tam, kad būtų patogu siuntas atsiimti ar išsiųsti įvairių poreikių turintiems mūsų klientams“, – sako Mikas Jovaišas, Lietuvos pašto Strategijos ir plėtros departamento vadovas.

Šiuo metu Lietuvos pašto grupė iš viso valdo 126 „LP EXPRESS“ siuntų savitarnos terminalus, jie veikia 46-iuose šalies miestuose. Per pirmus penkis šių metų mėnesius terminalais pasinaudojo jau per 200 tūkst. Lietuvos pašto klientų (t. y. maždaug kas 9 Lietuvos gyventojas).

Lietuvos pašto duomenimis, apie 80 proc. naudotojų terminalus naudoja siuntoms gauti (į terminalą iš kito terminalo, iš fizinio ar juridinio siuntėjo). 20 proc. klientų terminalais siuntas siunčia (iš terminalo į kitą terminalą, fiziniam ar juridiniam gavėjui).

Lietuvos pašto įmonių grupė siūlo plačiausias siuntų siuntimo ir pristatymo galimybes šalyje. Išsiųsti ar atsiimti siuntas galima per „LP EPXRESS“ kurjerius, didžiausią Lietuvoje – net 126 siuntų savitarnos terminalų „LP EPXRESS“ tinklą arba beveik 700 paštų.

Buvo naudinga? Dalinkitės: