Spausdinti

Dėl į LP EXPPRESS terminalus nukreipiamų pašto siuntų

2017-05-12

Informuojame, kad Lietuvos paštas, didindamas pasirinkimo galimybes patogiau ir greičiau  atsiimti pašto siuntas, diegia naują paslaugą – pašto siuntų nukreipimą į visą parą veikiančius LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus.

Jums pageidaujant, pašto siuntas jau galite atsiimti ir artimiausiame LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale. Siuntos gavėjui tereikia internetiniame Lietuvos pašto tinklapyje esančioje siuntų paieškos elektroninėje platformoje pasirinkti norimą siuntų savitarnos terminalą, kad į jį būtų persiųsta siunta.

Ši paslauga pašto siuntos gavėjams papildomai kainuos 1,99 Eur. Mokestį siuntos gavėjas susimokės banko kortele LP EXPRESS terminale atsiimdamas siuntą.

Šiuo metu naująją pašto siuntų nukreipimo į LP EXPRESS terminalus paslaugą testuojame, todėl prašome Klientų supratingumo ir atsiprašome dėl galimų techninių nesklandumų. Atsiliepimus ir pastebėjimus prašome rašyti info@post.lt.

SVARBU! Nepasirinkus šios paslaugos, Jums adresuotos pašto siuntos bus pristatytos kaip įprasta siuntos gavėjo nurodytu adresu arba į Jūs aptarnaujantį paštą.

Ačiū už supratingumą.