Eksporto paslaugos „Su sekimu“ laukia pokyčiai

2021-11-23

2020 m. rudenį pristačius galimybę siunčiant į užsienį užsisakyti paslaugą „Su sekimu“ per metus klientai spėjo ją pamėgti. Atsižvelgiant į šios paslaugos populiarumą, plečiamos jos galimybės – nuo š. m. gruodžio 1 d. su sekimu bus galima siųsti į dar 33 šalis. Dar vienas pokytis laukia nuo 2022 m. sausio 1 d. – nuo šios datos keisis paslaugos tarifai. Pakeitimai aktualūs  visiems paslaugą naudojantiems klientams – tiek privatiems, tiek verslo.

Siuntimas į užsienį „Su sekimu“ suteikia galimybę sekti siuntos kelionę iki pat to momento, kai ji įteikiama gavėjui. Siuntos kelionę galima stebėti Lietuvos pašto puslapyje.

Šiuo metu su sekimu siuntas galima siųsti į 19 užsienio šalių. Nuo š. m. gruodžio 1 dienos šalių skaičius išsiplės iki 52. Su pilnu šalių sąrašu galima susipažinti čia.

Paslaugos „Su sekimu“ tarifai siunčiant į kiekvieną šalį yra skirtingi, tad nuo 2022 m. sausio 1 d., jie ir keisis skirtingai. Kokia galutinė paslaugos kaina galima bus sužinoti tik suformavus siuntą ir pasirinkus siuntimą „Su sekimu“. Primenama, kad ši paslauga galima tik formuojant siuntą Lietuvos pašto savitarnoje, adresu www.lpexpress.lt. Galutinė paslaugos kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio bei į kur yra siunčiama, tad norint sužinoti tikslią kainą, reikėtų savitarnoje užpildyti visus prašomus siuntos parametrus ir pasirinkti siuntimą „Su sekimu“.

Daugiau sužinoti apie su sekimu paslaugą galite čia.

Buvo naudinga? Dalinkitės: