Spausdinti

Gyventojai bus aptarnaujami atnaujintame Rūdiškių pašte

2017-04-21

Nuo šiandien Rūdiškių paštas gyventojus pasitinka naujose patalpose adresu Trakų g. 67. Iki šiol paštas ilgą laiką veikė Stoties g. 13 esančiame pastate.

„Stengiamės sistemiškai naujinti paštus. Norime, kad pašto paslaugos būtų ne tik visiems prieinamos, bet ir kad jomis naudotis būtų malonu bei patogu. Viliamės, kad tokiomis permainomis Rūdiškių miestelyje džiaugiasi tiek gyventojai, tiek pašto darbuotojai.

Atnaujindami paštus prioritetą teikiame ne tik didiesiems miestams, bet ir regionams, mažesniems šalies miesteliams“, – sakė Lietuvos pašto Tinklo direktorė Inga Dundulienė.

Pašto darbo laikas lieka toks pats: pirmadieniais – penktadieniais paštas dirbs nuo 9.00 iki 15.00 val., šeštadieniais – nuo 9.00 iki 12.30 val. Sekmadieniais Rūdiškių paštas nedirbs.

Pašte bus galima naudotis visomis įprastomis Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis: išsiųsti korespondencijos siuntas, siuntinius, užsiprenumeruoti periodinių spaudos leidinių, sumokėti įmokas, mokesčius, pasinaudoti draudimo ar išperkamosios nuomos paslaugomis, pašto perlaida išsiųsti ar gauti pinigų ir t. t.