Klientų patogumui didmiesčiuose bus vėlinamas paštų darbo laikas

2017-11-21

Skaičiuojama, kad šventiniu laikotarpiu didžiųjų šalies miestų paštuose sulaukiama ne mažiau kaip 15 proc. didesnio klientų srauto, nei įprasta. Beveik perpus padaugėja iš įvairių užsienio šalių gaunamų pašto siuntų ir siuntinių, taip pat didėja ir siunčiamų pašto siuntų srautas. Ruošiantis artėjančiam Kalėdų pikui ir atsižvelgus į klientų pageidavimus, bus koreguojamas didžiųjų šalies miestų paštų, kuriuose fiksuojami didžiausi klientų srautai, darbo laikas.

„Atlikę didmiesčių gyventojų apklausas įsitikinome, kad net 86 proc. respondentų pasisakė už tai, kad paštų darbo laikas vakarais būtų ilgesnis. Atsižvelgę į klientų poreikius nuo gruodžio 1 dienos didžiųjų miestų paštų darbo laiką vėlinsime – dirbsime iki 7 valandos vakaro. Tikimės, kad dirbantiesiems šis laikas bus žymiai patogesnis siuntoms išsiųsti ar atsiimti“, – sakė Lietuvos pašto Tinklo direktorė Inga Dundulienė.

Didžiųjų miestų paštų darbo dienos pradžia prasidės viena valanda vėliau, o klientai bus aptarnaujami valanda ilgiau – iki 19 valandos. Pakoreguotu darbo laiku paštai dirbs ir pošventiniu laikotarpiu. Prekybos centruose veikiantys paštai ir toliau dirbs įprastu ilgesniu darbo grafiku.

„Taip pat mūsų atlikti tyrimai atskleidė, kokiomis valandomis klientų srautas paštuose mažiausias. Mažiausiai klientų sulaukiame ryte, todėl valanda vėlinamas paštų darbo pradžios laikas. Nedidelis klientų srautas fiksuojamas ir tarp 14 iki 16 valandos, todėl galintiesiems planuotis laiką dienos metu rekomenduojame apsilankyti paštuose būtent šiomis valandomis. Taip būtų išvengta eilių, kurios, kaip ir kitose prekybos vietose, susidaro piko valandomis“, – teigė I. Dundulienė.

Ji primena, kad pašte atsiimant tiek paprastas, tiek registruotąsias siuntas būtina turėti asmens tapatybės dokumentą ir gautą informacinį pranešimą arba parodyti SMS žinutę apie atsiimtiną pašto siuntą.  

Gyventojams, keliaujantiems į paštą mokėti mokesčių, įtemptu kalėdiniu laikotarpiu rekomenduojama rinktis Lietuvos pašto finansinių paslaugų „PayPost“ skyrius. Juose klientų srautas mažesnis, be to, siūlomas įvairesnis finansinių paslaugų krepšelis – ne tik įmokų ir mokesčių surinkimo, pinigų perlaidų, bet ir vartojimo paskolų, draudimo ir kt. paslaugų. Taip pat čia galima užsiprenumeruoti ir spaudos leidinių.

Pažymėtina, kad nuo gruodžio 1 dienos Lietuvos pašto Kontaktų centras, kurio numeris 8 700 55 400, darbo dienomis dirbs ilgiau – nuo 8 iki 19 valandos, o šeštadieniais – nuo 9 iki 16 valandos.

 

Nuo gruodžio 1 dienos keičiamų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio paštų darbo laiko grafikas 

 

Paštas Adresas Darbo laikas ((P) pirmadienis, (PN) penktadienis, (Š) šeštadienis)
Vilnius
Vilniaus centrinis paštas Gedimino pr. 7, 01001 Vilnius P-Pn 9.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Vilniaus 1-asis paštas Vokiečių g. 7-13, 01013 Vilnius P-Pn 10.00-19.00  
Vilniaus 1-ojo pašto antrasis poskyris Aušros Vartų g. 18, 01065 Vilnius P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Vilniaus 7-asis paštas Krivių g. 4, 01025 Vilnius P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Vilniaus 9-asis paštas Vytenio g. 2, 03001 Vilnius P-Pn 9.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Vilniaus 9-ojo pašto poskyris J. Jasinskio g. 16, 03021 Vilnius P-Pn 9.00-18.00  
Vilniaus 10-asis paštas Šeškinės g. 28, 07004 Vilnius P-Pn 9.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Vilniaus 17-asis paštas Justiniškių g. 62A, 05009 Vilnius P-Pn 9.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Vilniaus 30-asis paštas Tyzenhauzų g. 4, 02007 Vilnius P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Vilniaus 38-asis paštas S. Dariaus ir S. Girėno g. 8, 02011 Vilnius P-Pn 9.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Vilniaus 55-asis paštas Antakalnio g. 50, 10013 Vilnius P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Vilniaus 41-asis paštas Gerovės g. 29, 11005 Vilnius P-Pn 9.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Vilniaus 42-asis paštas Kalvarijų g. 121, 08009 Vilnius P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Vilniaus 43-asis paštas Architektų g. 19, 04001 Vilnius P-Pn 9.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Vilniaus 50-asis paštas L. Asanavičiūtės g. 20, 04013 Vilnius P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Vilniaus 53-iasis paštas Vaduvos g. 5, 02029 Vilnius P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Vilniaus 56-asis paštas Viršuliškių g. 34, 05001 Vilnius P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Grigiškių paštas Vilniaus g. 6, Grigiškės, 27001 Vilnius P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Salininkų paštas Pupinės g. 7, Salininkai, 02017 Vilnius P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Trakų Vokės paštas J. Tiškevičiaus g. 1, Trakų Vokė, 02021 Vilnius P-Pn 10.00-19.00 
Kaunas
Kauno centrinis paštas Laisvės al. 102, 44001 Kaunas P-Pn 9.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Kauno 3-asis paštas A. Juozapavičiaus pr. 81, 45012 Kaunas P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Kauno 3-iojo pašto antrasis poskyris  Vaidoto g. 74, 45020 Kaunas P-Pn 10.00-19.00  pietų pertrauka P-Pn 13.00-14.00
Kauno 3-iojo pašto pirmasis poskyris  Prancūzų g. 76, 45016 Kaunas P-Pn 10.00-19.00  pietų pertrauka P-Pn 13.00-14.00
Kauno 8-asis paštas Chodkevičių g. 6, 47009 Kaunas P-Pn 10.00-19.00  pietų pertrauka P-Pn 13.00-14.00
Kauno 9-asis paštas Savanorių pr. 214A, 50001 Kaunas P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Kauno 10-asis paštas J. Borutos g. 13, 46001 Kaunas P-Pn 10.00-19.00  pietų pertrauka P-Pn 13.00-14.00
Kauno 14-asis paštas R. Kalantos g. 55, 52005 Kaunas P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Kauno 18-asis paštas Veiverių g. 35A, 46005 Kaunas P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Kauno 20-asis paštas Didžioji g. 82, 45009 Kaunas P-Pn 10.00-19.00  pietų pertrauka P-Pn 13.00-14.00
Kauno 21-asis paštas Raudondvario pl. 184, 47001 Kaunas P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Kauno 22-asis paštas Naujakurių g. 37B, 48009 Kaunas P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Kauno 23-iasis paštas Pašto g. 1, 52001 Kaunas P-Pn 10.00-19.00  
Kauno 26-asis paštas Varnių g. 26A, 48005 Kaunas P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Kauno 28-asis paštas Vydūno al. 63, 50015 Kaunas P-Pn 10.00-19.00  
Kauno 28-ojo pašto pirmasis poskyris Vytauto pr. 21, 44021 Kaunas P-Pn 10.00-19.00  
Kauno 28-ojo pašto trečiasis poskyris Jonavos g. 3, 44033 Kaunas P-Pn 10.00-20.00 Š 10.00-15.00  pietų pertrauka P-Pn 14.00-15.00
Kauno 31-asis paštas Chemijos g. 2, 51001 Kaunas P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Kauno 32-asis paštas Vandžiogalos g. 11, 47015 Kaunas P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Kauno 40-asis paštas Vėtrungės g. 2, 48001 Kaunas P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Kauno 41-asis paštas V. Krėvės pr. 97A, 50019 Kaunas P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Kauno 41-ojo pašto poskyris V. Krėvės pr. 49, 50027 Kaunas P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 pietų pertrauka P-Pn 13.00-14.00
Kauno 42-asis paštas Savanorių pr. 377, 49005 Kaunas P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Kauno 43-iasis paštas P. Lukšio g. 58-1, 49001 Kaunas P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Klaipėda
Klaipėdos 4-asis paštas Minijos g. 141A, 93001 Klaipėda P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Klaipėdos 10-asis paštas Taikos pr. 101, 94001 Klaipėda P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Klaipėdos 14-asis paštas Vingio g. 16, 95001 Klaipėda P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Klaipėdos 15-asis paštas Taikos pr. 119, 94007 Klaipėda P-Pn 9.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Klaipėdos 16-asis paštas Laukininkų g. 15A, 95006 Klaipėda P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Šiauliai
Šiaulių centrinis paštas Aušros al. 42, 76001 Šiauliai P-Pn 9.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Šiaulių 10-asis paštas Sevastopolio g. 19, 78007 Šiauliai P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Panevėžys
Panevėžio centrinis paštas Respublikos g. 60, 35001 Panevėžys P-Pn 9.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Panevėžio 1-asis paštas Žemaičių g. 21, 36001 Panevėžys P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Panevėžio 2-asis paštas Aukštaičių g. 4, 36010 Panevėžys P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Panevėžio 4-asis paštas S. Dariaus ir S. Girėno g. 8, 37005 Panevėžys P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Panevėžio 5-asis paštas Kniaudiškių g. 28, 37001 Panevėžys  P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00 
Panevėžio 6-asis paštas Rožių g. 25, 37010 Panevėžys P-Pn 10.00-19.00 Š 9.00-14.00
Buvo naudinga? Dalinkitės: