Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

Latvijos ir Estijos miestuose jau iškilo pirmieji „Unisend“ paštomatai

2024-02-01

Plėtrai Baltijos šalyse aktyviai besiruošiantis Lietuvos paštas įvairiuose Latvijos ir Estijos miestuose jau pastatė virš 40 „Unisend“ tinklo paštomatų. Jais siuntas lengvai siųsti ir gauti visose trijose Baltijos šalyse esantys klientai galės jau visai netrukus, pavasario pradžioje. 

Iš viso „Unisend“ paštomatų tinklą regione sudarys apie 750 paštomatų, apie 300 jų veiks Latvijoje ir Estijoje. „Unisend“ prekės ženklas šiais metais palaipsniui atsiras ir ant Lietuvoje esančių LP EXPRESS paštomatų.

„Paštomatų privalumus jau seniai įvertino šimtai tūkstančių mūsų klientų Lietuvoje, panaši tendencija yra matoma visame Baltijos regione. Apsipirkimų kiekiams internete didėjant, o stambiesiems klientams į Baltijos šalis žvelgiant kaip į vieningą rinką, plėtra kaimyninėse šalyse leis sustiprinti Lietuvos pašto pozicijas e.prekybos segmente. Sukauptą patirtį sėkmingai plėtojant paštomatų paslaugą Lietuvoje panaudosime paversdami „Unisend“ patikimiausiu siuntų pristatymo tinklu“, – sako Laurynas Kazlauskas, Lietuvos pašto Operacijų padalinio vadovas.

Vien tik 2023 m. per LP EXPRESS keliavusių siuntų kiekis išaugo beveik ketvirtadaliu, lyginant su 2022 m. Taip pat beveik ketvirtadaliu išaugo ir LP EXPRESS tinklo paštomatų skaičius, praėjusių metų pabaigoje pasiekęs 434.Kiekvieną pernai metų mėnesį per LP EXPRESS tinklą vidutiniškai buvo pristatyta arti 1 mln. siuntų. 98 proc. jų gavėjus pasiekė kitą darbo dieną.

Šiuo metu LP EXPRESS tinklo paštomatus galima rasti 113 vietovių visoje Lietuvoje.
 

Buvo naudinga? Dalinkitės: