Lietuvos pašto valdyboje – du nauji nariai

2023-01-12

Atnaujinta Lietuvos pašto valdybos sudėtis. Nepriklausomos valdybos narės pareigas nuo praėjusių metų lapkričio pabaigos pradėjo eiti Jūratė Stanišauskienė. Be to, sausio pradžioje Susisiekimo ministerijos skiriamu valdybos nariu tapo Vladislav Kondratovič, kuris pakeitė iki tol šią poziciją užėmusį Saulių Kerzą.

„Tikime, kad naujai prie tarptautinės Lietuvos pašto valdybos prisijungę valdybos nariai savo idėjomis, sukauptomis kompetencijomis bei profesine patirtimi visokeriopai prisidės prie sėkmingos tolesnės bendrovės transformacijos ir naujų projektų įgyvendinimo“, – sako Lietuvos pašto valdybos pirmininkas Mindaugas Kyguolis.

Jūratė Stanišauskienė yra VĮ „Oro navigacija“ nepriklausoma valdybos narė ir valdybos pirmininkė bei strategijos ir įmonių valdymo konsultantė. Naujoji nepriklausoma valdybos narė nuo 2005 m. yra sukaupusi didelę aukščiausio lygio vadovavimo ir strategijos formavimo bei įgyvendinimo patirtį.

Ji yra vadovavusi tarptautinės logistikos bendrovės UPS Rytų Europos šalių regionui, buvo „Western Union“ globalių operacijų viceprezidentė ir padalinio Lietuvoje vadovė, bendrovės „Aurika“ generalinė direktorė. „Amazon Europe“ J. Stanišauskienė buvo atsakinga už e-komercijos paskutinės mylios strategijos įgyvendinimą 6 pagrindinėse „Amazon“ rinkose Europoje –  Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje. 

Vladislav Kondratovič šiuo metu Susisiekimo ministerijoje užima Kelių ir oro transporto politikos grupės vadovo pareigas ir yra bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ valdybos narys. 

Prieš tai jis buvo susisiekimo viceministras, kuris kuravo susisiekimo sektoriaus politikos formavimą bei įgyvendinimo kontrolę. Iki tapimo viceministru V.Kondratovič vadovavo šios ministerijos Tinklų ir tarptautinių ryšių departamentui, ėjo Ateities susisiekimo politikos grupės vadovo pareigas, taip pat buvo „Lietuvos geležinkelių“ valdybos narys.

Tarptautinę Lietuvos pašto valdybą iš viso sudaro 5 nariai – valdybos pirmininkas ir nepriklausomas valdybos narys Mindaugas Kyguolis, Susisiekimo ministerijos skiriamas valdybos narys Vladislav Kondratovič ir trys nepriklausomi nariai – Arnold Schroven, Alditas Saulius, Jūratė Stanišauskienė. Dabartinės valdybos kadencija baigsis 2024 m. gegužės mėnesį.

 

Buvo naudinga? Dalinkitės: