Linkuvoje atidarytas šiuolaikiškas Lietuvos pašto padalinys

2018-05-15

„Tiek didmiesčiuose, tiek mažesniuose Lietuvos miesteliuose gyvenančių žmonių poreikiai keičiasi. Sparčiai kintantys klientų lūkesčiai įpareigoja tobulėti ir ieškoti būdų, kaip teikiamas pašto paslaugas padaryti paprastas, patikimas ir labiau prieinamas. Investuodami į paštų modernizavimą siekiame, kad pašto paslaugos būtų ne tik visiems prieinamos, bet ir kad jomis naudotis būtų malonu bei patogu. Naujindami paštus prioritetą teikiame ne tik didiesiems Lietuvos miestams, bet ir regionams, mažesniems miesteliams“, – sako Lietuvos pašto Tinklo padalinio Šiaulių regiono vadovas Vaidas Rutkauskas.

 

 

Linkuvos paštas perkeltas iš patalpų, esančių Mūšos g. 1, į patalpas adresu Vienybės a. 7. Jis įrengtas pagal naująją Lietuvos pašto koncepciją. Pašte teikiamos tiek pašto, tiek finansinės paslaugos. Jame veiks klientų patogumui pritaikytas siuntų pakavimo savitarnos stalas, paštas bus pritaikytas neįgaliųjų poreikiams. Taip pat įrengtos patogesnės darbo vietos pašto darbuotojams.

Modernizuotame Linkuvos pašte gyventojai galės pasinaudoti visomis Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis: išsiųsti ir atsiimti siuntas, užsiprenumeruoti spaudos leidinių, susimokėti mokesčius, išsiųsti ir atsiimti pinigų perlaidą. Ateityje Linkuvos pašte klientams bus galimybė už paslaugas atsiskaityti ir banko kortelėmis.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią ir tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė šalyje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

Buvo naudinga? Dalinkitės: