Populiariausias Tarptautinei šeimos dienai skirtas atvirlaiškis – „Mylimas“

2019-05-22

Gegužės 10 d. Lietuvos paštas išleido netradicinį pašto ženklų ir kuponų lapelį bei 5 atvirlaiškius #VisomsŠeimoms: tėčiams ir mamoms, vieniems auginantiems vaikus, broliams ir seserims, prižiūrintiems vieni kitus bei bevaikėms šeimoms. Šis projektas sulaukė visuomenės dėmesio – jau pirmą atvirlaiškių išleidimo dieną pašto skyriuose ir elektroninėje Lietuvos pašto parduotuvėje pasipylė užsakymai, o socialiniuose tinkluose buvo dalinamasi atvirukų nuotraukomis.

Kiekvienas norintis iš pašto ženklų ir kuponų gali susikomplektuoti savo šeimos modelį ir, pasirinkęs jam labiausiai patikusį atvirlaiškį, paštu nusiųsti brangiems žmonėms linkėjimų. Po beveik dviejų savaičių pardavimų duomenys rodo, kad pats mėgstamiausias atvirukas – „Mylimas“, antroje vietoje – „Suprastas“, trečioje – „Saugus“, ketvirtoje – „Laukiamas“ ir kol kas mažiausiai simpatijų sulaukė vienišoms mamoms skirtas atvirukas „Įkvėptas“. Šių pašto ženklų lapelių ir atvirlaiškių galima įsigyti centriniuose miestų paštuose ir elektroninėje Lietuvos pašto parduotuvėje http://eparduotuve.post.lt.

Tarptautinei šeimos dienai skirto pašto ženklo nominalas – 0,84 Eur, juo galima apmokėti ne tik Lietuvoje siunčiamą korespondenciją, tačiau apmokėti ir į užsienį siunčiamus atvirlaiškius, tiražas – 30 tūkst. pašto ženklų. Specialiame Šeimos dienai skirtame lapelyje – 5 pašto ženklai ir 5 skirtingi kuponai be nominalo, kuriuos galima siunčiant sukomplektuoti savo nuožiūra. Pašto ženklo ir atvirlaiškių autorė – Jekaterina Budrytė.

Per metus valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos paštas išleidžia 25–27 pašto ženklus. Lietuvos paštas turi plačiausią ir tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą šalyje. Bendrovė teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

Buvo naudinga? Dalinkitės: