Nukreipkite siuntą į LP EXPRESS terminalą

Nukeipk i terminala

 

Rezervuokite savo siuntai vietą jums patogiausiame terminale ir atsiimkite ją greitai ir patogiai!

Ar žinote, kad iš užsienio ar Lietuvos el. parduotuvių užsisakytas prekes galite atsiimti jums patogiausiame LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale? Taip galėsite jaustis laisvai, nes nukreipę siuntą ten, kur patogu jums, galėsite ją atsiimti bet kuriuo metu, kai tik gausite informacinę SMS žinutę. Pirkite patogiai naudodamiesi šia paslauga.

 

Kaip tą padaryti?

1. Užsisakydami prekę ir pateikdami savo kontaktus el. parduotuvėje, vietoje savo įprasto adreso įrašykite žodį TERMINALAS ir pageidaujamo terminalo adresą bei jo pašto kodą (kiekvienas terminalas turi savo unikalų pašto kodą!). Nepamirškite pateikti ir teisingo savo telefono numerio, kad galėtume informuoti apie pristatytą siuntą.

Pavyzdys:

Vardenis Pavardenis

TERMINALAS J. Jasinskio g. 16

Vilnius LT-03163

+370 6XX XX XXX

Lietuva

Terminalų adresus ir pašto kodus rasite čia.

2. Vos tik kurjeris pristatys siuntą į pasirinktą terminalą, informuosime jus SMS žinute.

3. Jei taip atsitiktų, kad siuntą pristatys kita kompanija, kurjeris susisieks su jumis nurodytu telefono numeriu ir susitarsite, kokiu patogiu adresu tą siuntą pristatyti. Tokiu atveju Lietuvos paštui nieko mokėti nereikės.

 

Kiek kainuoja?

Paslaugos kaina – 0,99 Eur už siuntą. Mokestį sumokėti turėsite atsiimant siuntą terminale banko kortele (grynieji nepriimami).