Verslo savitarna MANO SIUNTOS

Savitarna MANO SIUNTOS – tai paprasta, verslui pritaikyta elektroninė Lietuvos pašto sistema, skirta siunčiamų siuntų užsakymams formuoti, redaguoti ir pateikti. Naudokitės Lietuvos pašto elektronine savitarna jau dabar!

AKTUALI informacija

  • Savitarna MANO SIUNTOS apima esavitarna.post.lt ir lpexpress.lt savitarnas, todėl patogiai galėsite siųsti visas siuntas naudodamiesi viena savitarna MANO SIUNTOS.
  • Turėdami sutartį tik pašto ir (ar) tik LP EXPRESS paslaugoms kitomis naudotis galėsite susimokėdami už paslaugas iš karto savitarnoje MANO SIUNTOS.
  • Prisijungę prie MANO SIUNTOS savitarnos verslo paskyros, rasite perkeltus gavėjus, kuriuos buvote susikūrę esavitarna.post.lt ir (ar) lpexpress.lt savitarnose. Atkreipiame dėmesį, kad gavėjų adresai buvo perkelti vieną kartą ir nėra atnaujinami. Siuntėjo adresai perkelti nebuvo.
  • Savitarnoje MANO SIUNTOS formuodami siuntimo ataskaitą, matysite visas siuntas, kurias siuntėte per paskutiniuosius 6 mėnesius, bei visą su jomis susijusią informaciją.
  • Norėdami sparčiai ir patogiai sukelti iki 100 siuntų vienu metu, kelkite .csv bylą. Kaip naudotis .csv, rasite čia.

 

SVARBU! Pirmą kartą jungiantis prie savitarnos MANO SIUNTOS verslo paskyros būtina sekti nuoroda, kurią Jums išsiuntėme el. paštu. Tik jungdamiesi per nuorodą aktyvuosite savo verslo paskyrą. Priešingu atveju prie savitarnos prisijungsite kaip fizinis naudotojas. Jei laiško su nuoroda savo el. pašto dėžutėje nerandate, www.manosiuntos.post.lt pasirinkite slaptažodžio priminimo funkciją arba susisiekite su mumis el. paštu info@post.lt.

 

Kyla klausimų naudojantis savitarna MANO SIUNTOS? Atsakymų ieškokite čia: https://manosiuntos.post.lt/faq arba susisiekite el. paštu info@post.lt.

 

Susiję dokumentai