Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

Lietuvos paštas pasirašė supratimo memorandumą su Singapūro paštu

2024-05-14

Lietuvos paštas pasirašė memorandumą su Singapūro paštu („SingPost“) – didžiausiu pašto paslaugų ir e. prekybos logistikos paslaugų tiekėju Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Šiuo memorandumu siekiama skatinti abipusę partnerystę ir ieškoti bendradarbiavimo galimybių pašto bei greitojo siuntų pristatymo sektoriuose.

Memorandumas tarp abiejų šalių paštų buvo pasirašytas Singapūre gegužės 8 d., šioje šalyje viešint Susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio vadovaujamai Lietuvos delegacijai. Pasirašymo ceremonijoje dalyvavo M. Skuodis, Lietuvos ambasadorius Singapūre Darius Gaidys ir Lietuvos pašto generalinis direktorius Rolandas Zukas.

„Lietuvos paštui tai svarbus žingsnis į priekį. Partnerystė su Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono lyderiu bus itin vertinga ne tik atveriant bendradarbiavimo galimybes naujame regione, bet ir postūmis diegiant inovacijas ir vystant e. komerciją. Būtent technologinė pažanga, e. komercijos plėtra ir aukščiausia kokybė yra pagrindiniai Susisiekimo ministerijos lūkesčiai, keliami Lietuvos paštui“, – teigia memorandumo ceremonijoje Singapūre dalyvavęs susisiekimo ministras M. Skuodis.

„Lietuvos pašto“ vadovas Rolandas Zukas sako, kad bendradarbiavimas su „SingPost“ yra svarbus žingsnis įgyvendinant įmonės įsipareigojimą dėl inovacijų diegimo ir augimo pasauliniame pašto sektoriuje.

„Esame įsitikinę, kad šis susitarimo memorandumas sukurs ilgalaikę vertę mūsų klientams ir paskatins žinių plėtrą bei dalijimąsi ekspertine patirtimi“, – sako R. Zukas.

„Įsivaizduojame ateitį, kurioje mūsų klientai gali mėgautis sklandžiu ir patikimu pristatymu visame pasaulyje. Šis supratimo memorandumas žymi įsipareigojimą ieškoti novatoriškų sprendimų, kurie bus naudingi mūsų klientams, mūsų verslams ir reikš naujus bendradarbiavimo kelius, pagrįstus abipuse nauda ir pasitikėjimu“, – sako Li Yu, „SingPost“ generalinis direktorius, atsakingas už tarptautines rinkas.

Supratimo memorandume yra išskirta keletas bendradarbiavimo sričių tarp „SingPost“ ir Lietuvos pašto, tarp kurių svarbiausios – apsikeitimas turimomis žiniomis ir ekspertine patirtimi; e. prekybos ir logistikos plėtra; dalijimasis įžvalgomis apie reguliacinę aplinką ir pašto rinką; abipusė parama veikiant tarptautiniame pašto tinkle.

Buvo naudinga? Dalinkitės: