Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

Lietuvos įmonių asmeniniai pašto ženklai

Lietuvos paštas šalies įmonėms ir organizacijoms siūlo išskirtinę galimybę susikurti asmeninius pašto ženklus. Šie pašto ženklai, kurių vaizdinę medžiagą ir apipavidalinimą pasirenka patys užsakovai, yra puiki galimybė originaliu būdu visuomenei pristatyti savo organizaciją bei jos teikiamas paslaugas. Asmeniniai pašto ženklai – tai unikalus suvenyras ir įsimintina dovana tiek savo kolektyvui, tiek verslo partneriams.

 

Asmeninis pašto ženklas – koks jis?

Lietuvos paštas atnaujino asmeninio pašto ženklo rėmelį.
Asmeninis pašto ženklas yra horizontalus, jo dydis – 43 x 34 mm. 
Asmeniniame pašto ženkle yra speciali rėmeliu fiksuota vieta, kurioje spausdinama užsakovo pageidaujama informacija. Nustatytas rėmelio dydis – 37 x 28 mm. 
Asmeninis pašto ženklas yra spausdinamas A 4 formato lape, kurio dydis – 210 x 297 mm. Lapą sudaro 20 asmeninių pašto ženklų. Viename ženklų lape gali būti naudojamas tik vienas užsakovo pateiktas atvaizdo variantas.

 

Ką svarbu žinoti:

  • Užsisakyti galima nuo 50 asmeninių pašto ženklų lapų;
  • Vienas lapas – tai 20 pašto ženklų;
  • Asmeninio pašto ženklų gamyba trunka iki 3 mėnesių;
  • Kaina – 40 Eur (su PVM) už vieną lapą;
  • Į lapo kainą jau įskaičiuota ir nominalioji (1,00 Eur) asmeninio pašto ženklų vertė.

 

Asmeniniams pašto ženklams keliami reikalavimai

Asmeniniame pašto ženkle draudžiama naudoti vaizdus, kurie neatitinka visuomenės moralės ir etikos standartų, sukuria klaidingą ir apgaulingą žmogaus teisių, laisvių, vertybių vaizdinį ar įvaizdį, yra kitų autorių teisių objektai pagal Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymą ir nėra gautas rašytinis autoriaus leidimas.

Taip pat asmeniniame pašto ženkle draudžiama naudoti kitus vaizdus, kurie pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir Europos Sąjungos teisės aktus yra laikomi draudžiamais ar įžeidžiančiais, įskaitant įžeidžiančius vaizdus rasiniu, religiniu, tautinių mažumų ar nacionaliniu pagrindu, vaizdus, kurstančius tautinę nesantaiką ar smurtą, erotinius, pornografinius vaizdus, įvairių tipų diskriminacinius ar prieštaringai vertinamus vaizdus, susijusius su religija.

Užsakovas prisiima visą atsakomybę už savo ir trečiųjų asmenų tinkamą asmeninio pašto ženklo naudojimą. Asmeninį pašto ženklą gaminti ir Lietuvoje leisti teisę turi tik Lietuvos paštas.

 

Asmeninio pašto ženklo leidybos taisykles galite rasti ČIA .

 

Apsisprendėte? 

Prašymą atlygintinai pagaminti asmeninį pašto ženklą prašome siųsti el. paštu manozenklas@post.lt Prie prašymo būtina pridėti asmeninio pašto ženklo projektą.