Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

Gabenti siuntas kviečia tvariau: per LP EXPRESS paštomatus jau keliauja daugkartinės pakuotės

2024-02-29

LP EXPRESS paštomatų tinklas pradėjo partnerystę su pirmuoju Lietuvoje daugkartines siuntų pakuotes kuriančiu startuoliu „Zerozon“. Pastarojo kurtas pakuotes šiuo metu jau naudoja e. parduotuvė „NewCrush“ – iš pastarosios prekių laukiantys klientai dalį prekių jų jau gali gauti daugkartinėse pakuotėse.

Pratęsti daugkartines pakuočių naudojimo ciklą itin lengva. Panaudotą „Zerozon” pakuotę  klientai gali grąžinti į bet kurį LP EXPRESS tinklo paštomatą. Grąžinimas yra nemokamas, tai padaryti galima vadovaujantis zerozon.lt tinklalapyje pateikiama instrukcija. Registravus pakuotės grąžinimą klientas gaus sugeneruotą siuntos kodą. Jį reiks įvesti pasirinktame LP EXPRESS paštomate ir užklijavus atspausdintą lipduką ant siuntos įdėti pastarąją į paštomato langelį. 

Prieš grąžinant daugkartinę pakuotę klientai turi nuimti senesnį siuntos lipduką su savo adresu ir sulankstyti pakuotę.

„Pasaulyje skiriant vis didesnį dėmesį atsakingam vartojimui bei augant ekologiniam sąmoningumui, daugkartinės siuntų pakuotės gali teigiamai keisti privačių ir verslo klientų įpročius. Tikime, kad LP EXPRESS bendradarbiavimas su „Zerozon“ prisidės prie tvaresnio apsipirkimo e.parduotuvėse skatinimo ir sulauks teigiamo gyventojų įvertinimo“, – sako Lietuvos pašto Komunikacijos ir rinkodaros departamento vadovė Neringa Žukauskaitė.

„Mes įsipareigojome kurti ir tobulinti sistemą, kuria lengva naudotis. Jau šiandien pakuotę galima grąžinti iškarto arba kitos siuntos atsiėmimo metu, todėl tai nesudaro papildomų keblumų, tačiau leidžia tausoti aplinką ir mažinti šiukšlių kiekius. Tikime mūsų visuomenės ir verslų sąmoningumu, bei kviečiame prisijungti ir keisti ateitį kartu“ – teigia „Zerozon“ įkūrėjai Giedrius Petkevičius ir Marta Lavcel. 

„Zerozon“ skaičiavimais, panaudojus daugkartinę siuntų pakuotę 30 kartų, yra sunaudojama 5 kartus mažiau anglies dioksido nei siunčiant su vienkartinėmis.

Minėtosios daugkartinės pakuotės galės būti panaudojamos iki 100 kartų. „Zerozon“ pakuotes prieš kiekvieną pakartotinį panaudojimą dezinfekuos ir sutvarkys.

Buvo naudinga? Dalinkitės: