Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

LP EXPRESS primena: turintiems „Šeimos kortelę“ – nuolaidos siunčiant per paštomatus

2024-02-13

LP EXPRESS paštomatų tinklas jau antrus metus iš eilės yra socialinės iniciatyvos „Šeimos kortelė“ partneris. Tai reiškia, kad minėtųjų kortelių turėtojams siunčiant siuntas per LP EXPRESS paštomatus yra taikoma 5 proc. dydžio nuolaida.

Pirmą sykį prie šios itin svarbios socialinės iniciatyvos Lietuvoje LP EXPRESS prisijungė 2023 m.

„Džiaugiamės tęsdami sėkmingą bendradarbiavimą su šia socialinė iniciatyva, kurios dėka prisidedama prie gausių ar vaikus su negalia auginančių šeimų gerovės. Per paštomatus keliaujančių siuntų kiekiams Lietuvoje nuolat augant, tikime tolimesnės „Šeimos kortelės“ partnerystės su LP EXPRESS nauda“, – sako Neringa Žukauskaitė, Lietuvos pašto Komunikacijos ir rinkodaros departamento vadovė.

Pasinaudoti 5 proc. nuolaida „Šeimos kortelės“ turėtojai gali formuodami siuntas savitarnos platformoje lpexpress.lt. Suformavus siuntą, pasirinkus mokėjimo būdą ir peržiūrėjus užsakymą, nuolaidos laukelyje reikia įvesti nuolaidos kodą, kurį kortelės turėtojas galės rasti „Šeimos kortelės“ tinklapyje. Teisingai suvedus kodą, nuolaida siuntimui yra pritaikoma iš karto.

„Šeimos kortelės programa sėkmingai veikia nuo 2019 metų, o jos partnerių besiplečiantis ratas kuria vis daugiau naujų galimybių šeimoms. Šie poreikiai yra patys įvairiausi, todėl gera sveikinti tęsiančius bendradarbiavimą partnerius LP EXPRESS‘ – teigia Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Alvydas Masiulis.

„Šeimos kortelės“ yra skirtos daugiavaikėms ar vaikus su negalia auginančioms šeimoms bei suteikia įvairių partnerių nuolaidas reikalingoms paslaugoms ir prekėms. Kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių privilegijomis viešajame ir privačiame sektoriuje.

Įvairias nuolaidas „Šeimos kortelės“ turėtojams šiuo metu apie 300 partnerių, privilegijos teikiamos apie 2700 vietų Lietuvoje, nuvykus į Latviją, privilegijas su Lietuvos Šeimos kortele galima rasti maždaug 273 vietose.

Buvo naudinga? Dalinkitės: