Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

Padėkokite pašto herojams!

mūsų herojai

Geras žodis visada reikalingas ir pastiprinantis.

Pasinaudokite šia platforma ir padėkokite laiškininkui ar kurjeriui, logistikos centro specialistui, skirstytojui, administracijos darbuotojui ar į Jūsų skambutį atsiliepusiam klientų aptarnavimo specialistui – bet kuriam Lietuvos pašto darbuotojui, prisidedančiam prie sėkmingos Jūsų siuntų bei laiškų kelionės. 

Džiaugiamės jūsų padėkomis:

Ačiū labai. Šaunuoliai!

Martynas, Vilnius

 

Paštininkei kuri išvežioja laiškus Ačiū

Julius,Jašiūnai

 

Dėkoju, visuomet malonioms Ukmergės pašto darbuotojoms (Vilniaus g.)

Kristina, Ukmerge

 

Nuoširdus ačiū, be Jusu niekaip ❤❤

Aleksandra, Vilnius

 

Noriu pasakyti didelį AČIŪ Kretingalės sen. pašto darbuotojai (aptarnauja Stančių k.), kuri yra labai atsakinga ir pareiginga. Tai labai šiltas, draugiškas ir geranoriškas žmogus. Jei LT pašte dirtų visi tokie darbuotojai, manau, kad skundų ir nepatenkintų klientų tikrai neliktų. Tokie žmonės kurią didžiulę pridėtinę vertę įmonei, kelia pasitikėjimą, sudaro patikos įmonės įvaizdį. Juos būtina vertinti, skatinti ir siekti išlaikyti! Sėkmės renkantis atsakingus ir norinčius dirbti darbuotojus.

Snieguole, Stanciu k

 

Labai džiaugiuosi Jungėnuose dirbančių darbuotojų darbu, visada esu maloniai aptarnaujama, siuntas gaunu į namus kartu su mandagiu pristatymu, bei gera nuotaika. Ačiū! Jungėnų kaimo pašto darbuotojoms, už puikų aptarnavimą.

D., Jungėnai

 

Aciu uz pristatytus velykinius sveikinimus. Net ir paprasti atvirukai labai dziugina atsidarius pasto dezute

Morgana, Klaipeda

 

Didelis ačiū p. Marijai, mūsų laiškininkei, kuri visada atneša siuntas, maloni, besišypsanti, nors tai yra be galo sunkus darbas. Sėkmės ir ištvermės.

Sofija, Pavilnys

 

Dėkojame jums už jūsų brangu darbo laką kad skirete dėmesį žmonėms ir dirbate toky darbą dideli ačiū tariu jums❤️🔥

Greta, Vilkaviškio rajonas Klausučių gatve

 

Šiaulių centrinio pašto darbuotojos vertos didžiausios pagarbos. O labiausiai noriu padėkoti Ritai, kuri visuomet aptarnauja greitai, maloniai ir su šypsena. šios darbuotojos profesionalumas ir patirtis parodo, kaip pašto skyriuose turi ir gali dirbti aptarnaujančios darbuotojos.

Edita, Šiauliai

 

Aciu musu pastininkams siuo sunkiu ir manyciau begalo darbais apkrauti laikotarpiu ❤️❤️❤️

Lukas, Siauliai

 

Labai AČIŪ Vilniaus Totorių g-vėje esančiame pašte dirbančiai p.Elvyrai.Visada maloni ,paslaugi tiesiog galėtu būti Lietuvos pašto veidu :) Sėkmės jai , tikiuosi vadovybė paskatina tokius darbuotojus premijomis :)

Jūratė, Vilnius

 

Noriu padėkoti Ukmergės pašto skyriui, esančiam Vilniaus g-je 90A. Šeštadienį ryte iš siuntėjo gavau žinutę, kad siuntinys pašto skyriuje, o per pietus siuntinys jau buvo pristatyas į namus. Ačiū Jums

Neringa,Ukmergė

 

Noriu padėkoti mūsų paštininkei Ritai ,nuoširdi,draugiška,sąžininga paštininkė ,sėkmės jai ir kantrybės ☺

Vile, Mažeikiai Tylioji g

 

Ačiū už taip stropiai atliekamą darbą ir mums pristatomus siuntinius :)

Tautvydas, Ilgakiemio km.

 

Dėkoju stropiai paštininkei, kuri Kaune, Aleksote važinėja dviračiu prisikrovus daug daug tašių su mūsų laiškais ir siuntomis;)

Ieva, Kaunas/Aleksotas

 

Nuoširdžiai dėkoju savo paštininkei Angelei J. už labai mandagų ir malonų bendravimą,laiku(anksti ryte) pristatomą spaudą ir siuntinukus. Didelis AČIŪ.ir sėkmės jos nelengvame darbe.

Daiva, Varėna

 

Turime nuostabią paštininkę Vidą, kuri mus aplanko Naujamiestyje. Visada geros nuotaikos, pakabina, prisimena šeimos narius. Tieisog smagu susitikti! Ačiū!

Aistė, Vilnius

 

Sveiki, Kadangi tai mano hobis jau 13 metų, laiškus siunčiu gan dažnai ir reguliariai į įvairias valstybes. Esu dėkinga už visus gautus ir pristatytus laiškus ir siuntinius, visiems ir kiekvienam pašto darbuotojui prisilietusiam prie jų. Asmeniškai, pašto padalinių darbuotojoms Klaipėdoje noriu palinkėti kantrybės su įvairaus plauko klientais, linkiu įvertinti ir paskatinti siunčiamų laiškų grožį, ištarti gerą žodį, nes kiekvienas norime jį išgirsti. Kantrybės, ramumo ir sėk mės darbuose!

Laurita, Klaipėda

 

Ačiū mūsų Daujėnų miestelio laiškanešei Genovaitei Ž. už sunkų, atsakingą darbą, ir visada gerą nuotaiką !♥♥♥ .

Raimonda, Pasvalio raj.

 

Ačiū maloniai ir draugiškai laiškininkei, aptarnaujančiai Lentvario apylinkės kaimus 🙂 Sėkmės darbuose! 🙂

Milda, Lentvaris

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti paštininkei aptarnaujančiai Mindaugo g. 27 namą! Nuostabi moteris atnešanti džiaugsmą į mano namus. Ačiū :) .

Dovilė V., Vilnius

 

Dėkoju Kauno 41-ojo pašto poskyrio V.Krėvės pr. 49 darbuotojai. Siunta priimta priešpiet apie 12 val. Siunta tą pačią dieną apie 21 val. buvo Vilniaus logistikos centre. Ačiū.

Edita, Kaunas

 

Ačiū.

Janina,Meškuičiai, Šiaulių r.

 

Dėkoju nerealiai paštininkei Jolantai už puikiai dirbamą darbą 🌺

Anonimas, Cipariai

 

Labai noriu padėkoti Raseinių r. Betygalos mstl paštui 🤗 visiems pašto darbuotojams, kuo didžiausios sėkmės ir labai ačiū už jūsų operatyvų darba 🤗 Raseinių r. Betygala

Kristina, Betygala

 

Nuoširdus AČIŪ mūsų nematomies herojams-paštininkams!!! Kurie atsakingai rūpinasi mūsų siuntomis ir visada viskas vyksta laiku.

Simona, Kaunas

 

Noriu padėkoti pašto darbuotojai, kuri aptarnauja Kalvarijų g. 160 namą už darbą už pristatytus laiškus ir siuntinius. Ačiū

Danguolė, Vilnius

 

AČIŪ JUMS UŽ NELENGVĄ DARBĄ, UŽ AMBICIJĄ PRISTATYTI KIEKVIENĄ LAIŠKĄ KIEKVIENĄ SIUNTĄ

Andrejus, Vilnius

 

Dėkoju paštininkei Ingai L. už nuoširdumą, atsakingumą, pareigingumą ir malonų aptarnavimą. Ačiū.

Janina,Meškuičiai, Šiaulių r.

 

Dėkoju laiskininkei Irenai už nuostabų darbą, visuomet gerą nuotaiką ir malonų bendravimą ❤️

Eglė, Brinkiskiu km., Vilniaus raj.

 

Norėjau pasidžiaugti Plungės pašto klientų aptarnavimo specialistės Reginos (tikiuosi nesumaišiau vardo- su MIU akiniais) darbu. Reikėjo paslaugos, su kuria nebuvo šiame skyriuje susidurta ir moteris prieš pasakydama, kad tokia neteikiama, pasiskambino ir su viskuo kuo puikiausiai susitvarkė. Ir be menkiusios pagiežos. (Žinot kaip būna, kai nori ko neįprasto ;)) Labai smagu, kad dirba personalas, kuris žengia tą “extra žingsnį”, kad klientas išeitų patenkintas. Ačiū, Jūs šaunuolė! :)

Marta, Plungė

 

Ačiū mūsų nuostąbiajai paštininkei (namo L. Asanavičiūtės 44)

Liu, Vilnius

 

Ačiū paštininkėms/ams, tik tiems kurie nešioja siuntas ir dokumentus. Sunkus darbas, ypatingai rytais. Dažnai paštininkė atneša į namus, jeigu netelpa į dėžutę, nors joms tai nepriklauso. Tikrai ačiū, už sunkų darbą.

Machuka, Vilnius

 

Ačiū už jūsų sunkų darbą. Aš tai labai vertinu.

Yauheni, Vilnius

 

Jūs šaunuoliai!:))

Viktorija, Kaunas

 

Ačiū už jūsų kantrybe!

Monika, Vilnius

 

Jūs nuostabios! Visada maloniai aptarnaujate,padedate !!! Sveikatos ir kantrybes jusų darbe! Ačiū Jums!!!

Virginija, Pasvalys

 

Noriu padėkoti Laimai (Kareivių g. paštas) už nuostabų aptarnavimą.

Karolis, Vilniaus r.

 

Labai didelis ačiū, mūsų ilgametei ir pačiai geriausiai paštininkei, kuri dirba Rietave, daržų gatvėje 🙏🏻 <3

Justė, Rietavas

 

Ačiū mieliausiai paštininkei, kuri dirba šaltkalvių gatvėje!

Saulė, Vilnius, Naujininkai.

 

Didžiausios padėkos ir komplimentai skrenda Vandens g., Vilniuje pašto skyriaus darbuotojams. Visada smagu užeiti į šį skyrių. Pašto viršininkė Žibutė yra nuostabi ir klientų aptarnavimo pavyzdys.

Jolita, Pavilnys

 

Nuoširdus AČIŪ Vilniaus r. Marijampolio pašto darbuotojai Editai. Visada geros nuotaikos, pozityvi. Savo gera nuotaiką užkrečianti kiekvieną, kas apsilanko pašte. Visada visur spėjanti, patarianti. Nuoširdus Ačiū

Daiva, Vilniaus r.

 

Laba diena! Nuoširdžiai dėkoju Grigiškios pašto Vilniaus g. 6 skyriui. Už sunku darbą. Už operatyvumą. Už šypseną. Sėkmės ir sveikatos! :) <3

Ana, Vilnius

 

Be galo dėkoju už galimybę laiskais ir dovanomis bendrauti su artimaisiais švenčių laikotarpiu ir sunkiu metu kuomet užgriuvo karantinas !!! Ačiū ačiū ačiūuž Jūsų darbąąą ?❤️?❤️

Viktorija, Vilnius

 

Ačiū visiems 17 pašto darbuotojams už sunku darbą. Jus šaunuoliai!!! :)

Alicija, Vilnius

 

Nuoširdžiai dėkoju Jonavos pašto Chemikų g. 35 skyriui. Už patarimus. Už šypseną. Už operatyvumą. Sėkmės! Sveikatos.

Raminta, Jonava

 

Ačiū visiems paštininkams! Be jūsų karantinas būtų daug liūdnesnis, o jūsų pastangos bei greitas darbas yra neįkainojamas!

Kotryna, Vilnius

 

Aciu pastininkei uz kruopstuma,atsakinguma ir punktualuma

Andrej, Gaižiunai

 

Labai dekoju uz sunku darba!

Ramunas, Tilvikai

 

Labai noriu padėkoti mūsų laiškininkui (deja nežinau vardo, bet jis ateina pas mus į Kazio Ulvydo g., Vilnius), kuris visada pasistengia, kad siuntos mus pasiektų. Bei labai didelis ačiū Ozo pašto skyriaus merginoms, kurios visada pasitinka su šypsena, maloniai aptarnauja ir dar pakalbina :) Ačiū, kad tokiu sunkiu periodu, neprarandate mandagumo ir mielumo bendrauti su klientais :)

Marija, Vilnius

 

Ačiū Jums už rūpestingai išnešiojamą paštą!

Rugilė, Ramygala

 

Ačiū Vilniaus 21-asis pašto , Jeruzalės g. 4, darbuotojai Živilei ( tikiuosi su vardu nesuklydau :) , kuri pašto klientą priima ne kaip statistinį vienetą , o kaip žmogų , kuriam reikia padėti. Ačiū dar kartą už pagalbą ir sėkmės Jums.

Aidenas, Vilnius

 

Norėčiau padėkoti darbuotojai 30430, tikrai nustebino maloniu bendravimu! Pašte lankausi gana retai, esu girdėjus labai blogų atsiliepimų apie aptarnaujantį personalą, tačiau šiandien esant reikalui atėjus į paštą 5minutės iki jo užsidarymo buvau labai maloniai aptarnauta, moteris buvo aktyvi ir norinti pagelbėti! Kiek pasimečiau ir nepagyriau asmeniškai, tačiau tikiuosi mano linkėjimai ją pasieks!! Jūs nuostabi ir kelianti LP įvaizdį!!

Ieva, Vilnius Lazdynai

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti Riešės pašto darbuotojoms ir paštininkei(dėja nepaklausiau vardo).Turėčiau vykti į paštą atsiimti 3 siuntas,bet kadangi apribotas judėjimas tarp savivaldybių šito padaryti negalėjau.Susisiekiau su paštų,paaiškinau situaciją ir kitą dieną siuntas pristatė į namus.Didelis dėkui ir sekmės linkiu šitoms nuostabioms Lietuvos pašto darbuotojoms!

Tatjana, Skirgiškių km,Vilniaus rajonas

 

Labai ačiū visiem pašto darbuotojams ir kurjeriams! :)

Viktorija, Vilnius

 

Didelis ačiū visiems Lietuvos pašto darbuotojams ir Lp Express kurjeriams. Jūsų dėka šiuo sunkiu laikotarpiu gauname savo mažus džiaugsmelius greitai ir patogiai. Jūs nuostabūs. Sėkmės, sveikatos ir stiprybės Jums.

Monika, Vilniaus miestas

 

Ačiū, LP EXPRESS pristatė siuntą per 1 dieną. Vakar išsiunciau, šiandien gavo!

Jev, Vilnius

 

Dėkoju visiems pašto darbuotojams už jūsų darba ir visada malonų aptarnavimą.

Valentina, Jurgelionių km.

 

Ačiū Kauno 10-ojo pašto darbuotojoms, kurios visada paaiškina, padeda jei reikia.

Monika, Kaunas

 

Didelis AČIŪ Kauno Savanorių pr. 214A pašto darbuotojoms! ❤️ Sėkmės darbuose. ?

Gintarė, Kaunas

 

Laba diena. Daug metų, mūsų gatvę aptarnauja laiškininke IRENA iš Jeruzales pašto skyriaus. Gerbiama IRENA yra sažiningą, darbšti, mandaginga darbuotoja. Jos darbas yra nelengvas, reikalaujantis fizinių jėgų, tikrai mūms yra labai molonu, kad aptarnauja tokia darbuotoją. Šiais laikais tokiu darbuotojų retas dalykas. Prašome įvertinti ir paskatinti Gerb. Irenos darbą, išanksto dėkojame, Bajorų Sodų 4-sios gatves gyventojai.

Janas, BAJORŲ SODŲ 4-oji gatvė .

 

Ačiū visiems pašto darbuotojams, kad dirba, išduoda ir atneša į namus pašto siuntas šiuo nelengvu laikotarpiu! Sveikatos!

Edvinas, Visaginas

 

Ačiū Jums ?

Natalja, Vilnius Fabijoniškių g.

 

Ačiū, kad atnešat džiaugsmą!

Raminta, Vilnius, Justiniškės

 

Noriu padėkoti visada energingai, linksmai, paslaugei ir norinčiai padėti paštininkei Marija S.. Ačiū labai. Jūsų dėka siuntos mus pasiekia bet kokiu oru ir sąlygomis.

Rasa, Mickūnai

 

Nuoširdžiai dėkojame Giedrei B., Druskininkų miesto pašto skyriaus darbuotojai už pagalbą ieškant siuntos. Jau ne pirmą kartą ji mielai padeda, susidūrus su neaiškumas. Visuomet paslaugi, maloni ir profesionali. Jos darbas kaip tik toks, kokio tikimės iš pašto darbuotojų. Ačiū!

Irina, Druskininkai

 

Ačiū!

Vytautė, Vilnius

 

Ačiū už jūsų darbą. Tikrai vertiname! Gražių, saugių ir sveikų naujųjų metų.

Jekaterina, Vilnius

 

Dėkojame!!!! Labai ačiū už siuntinius :)

Vikintė ir Juozas, Vilnius

 

Noriu pasveikinti su 2021 m.visas Ignalinos pašto darbuotojas ir padėkoti už jų gerą ir profesonalų aptarnavimą.Visada malonu lankytis įstaigoje.kur tave pasitinka su šypsena.

Silva, Ignalina

 

Nuoširdus Jums AČIŪ:)

Kristina, Vilnius

 

Norėjau padėkoti, kad pasirūpinote mano siuntinuku - buvau nelabai gerai supakavusi, tik prieš siunčiant pastebėjau, kad pakavimo popierius suplyšęs, bet vis tiek įdėjau į paštomatą ir po to vis jaudinausi, kad lipdukui nukritus nepasimestų. Draugė gavusi dovaną sakė, jog siuntinys dar buvo supakuotas į plėvelę. Tai norėjau padėkoti jums, kad pasirūpinote, jog mano kalėdiniai menkniekiai saugiai pasiektų adresatą ir jį pradžiugintų.

Laura, Panevėžys

 

Nuoširdus ačiū mūsų paštininkei ir laimingų bei sėkmingų metų.

Antanas, Šiauliai Architektų g.

 

Didžiausias ačiū mūsų laiškininkei Ramutei! Didelės sveikatos ir daug šypsenos! ❤️?

Lina, Prienai

 

Ačiū, LP EXPRESS pristatė siuntą per 1 dieną. Vakar išsiunciau, šiandien gavo!

Jev, Vilnius

 

Dėkoju visiems pašto darbuotojams už jūsų darba ir visada malonų aptarnavimą.

Valentina, Jurgelionių km.

 

Ačiū Kauno 10-ojo pašto darbuotojoms, kurios visada paaiškina, padeda jei reikia.

Monika, Kaunas

 

Didelis AČIŪ Kauno Savanorių pr. 214A pašto darbuotojoms! ❤️ Sėkmės darbuose. ?

Gintarė, Kaunas

 

Laba diena. Daug metų, mūsų gatvę aptarnauja laiškininke IRENA iš Jeruzales pašto skyriaus. Gerbiama IRENA yra sažiningą, darbšti, mandaginga darbuotoja. Jos darbas yra nelengvas, reikalaujantis fizinių jėgų, tikrai mūms yra labai molonu, kad aptarnauja tokia darbuotoją. Šiais laikais tokiu darbuotojų retas dalykas. Prašome įvertinti ir paskatinti Gerb. Irenos darbą, išanksto dėkojame, Bajorų Sodų 4-sios gatves gyventojai.

Janas, BAJORŲ SODŲ 4-oji gatvė .

 

Ačiū visiems pašto darbuotojams, kad dirba, išduoda ir atneša į namus pašto siuntas šiuo nelengvu laikotarpiu! Sveikatos!

Edvinas, Visaginas

 

Ačiū Jums ?

Natalja, Vilnius Fabijoniškių g.

 

Ačiū, kad atnešat džiaugsmą!

Raminta, Vilnius, Justiniškės

 

Noriu padėkoti visada energingai, linksmai, paslaugei ir norinčiai padėti paštininkei Marija S.. Ačiū labai. Jūsų dėka siuntos mus pasiekia bet kokiu oru ir sąlygomis.

Rasa, Mickūnai

 

Nuoširdžiai dėkojame Giedrei B., Druskininkų miesto pašto skyriaus darbuotojai už pagalbą ieškant siuntos. Jau ne pirmą kartą ji mielai padeda, susidūrus su neaiškumas. Visuomet paslaugi, maloni ir profesionali. Jos darbas kaip tik toks, kokio tikimės iš pašto darbuotojų. Ačiū!

Irina, Druskininkai

 

Ačiū!

Vytautė, Vilnius

 

Ačiū už jūsų darbą. Tikrai vertiname! Gražių, saugių ir sveikų naujųjų metų.

Jekaterina, Vilnius

 

Dėkojame!!!! Labai ačiū už siuntinius :)

Vikintė ir Juozas, Vilnius

 

Noriu pasveikinti su 2021 m.visas Ignalinos pašto darbuotojas ir padėkoti už jų gerą ir profesonalų aptarnavimą.Visada malonu lankytis įstaigoje.kur tave pasitinka su šypsena.

Silva, Ignalina

 

Nuoširdus Jums AČIŪ:)

Kristina, Vilnius

 

Norėjau padėkoti, kad pasirūpinote mano siuntinuku - buvau nelabai gerai supakavusi, tik prieš siunčiant pastebėjau, kad pakavimo popierius suplyšęs, bet vis tiek įdėjau į paštomatą ir po to vis jaudinausi, kad lipdukui nukritus nepasimestų. Draugė gavusi dovaną sakė, jog siuntinys dar buvo supakuotas į plėvelę. Tai norėjau padėkoti jums, kad pasirūpinote, jog mano kalėdiniai menkniekiai saugiai pasiektų adresatą ir jį pradžiugintų.

Laura, Panevėžys

 

Nuoširdus ačiū mūsų paštininkei ir laimingų bei sėkmingų metų.

Antanas, Šiauliai Architektų g.

 

Didžiausias ačiū mūsų laiškininkei Ramutei! Didelės sveikatos ir daug šypsenos! ❤️?

Lina, Prienai

 

Dekui,visiems pašto darbuotojamas!!!

Artūras, Jonava

 

Ačiū! Visiems pašto darbuotojams!

Egidijus, Šiauliai

 

Ačiū pašto darbuotojoms už kantrybę :)

Vaiva, Mažeikiai

 

Noriu padekoti Vilniaus 51-ojo pasto Zirmunu g.2 darbuotojoms uz kokybiska ir malonu aptarnavima, kantrybe ir draugiskuma. Jos visada nuosirdziai pataria, pagelbeja, randa geriausia sprendima. Linkiu jums sveikatos, istvermes ir daug dziaugsmo ateinanciais Naujaisiais metais!

Valentina, Vilnius

 

Noriu padekoti Eiguliu rajono pasto skyriaus herojai Renatai V. Jus esate nuostabi! Jusu atsidavimas darbui, jusu saziningumas atperka viska. Labai jus mylim ir didziausios sekmes!

Agnė, Kaunas

 

Ačiū Arūnui U., pristatančiam siuntas Vilniuje!

Gintarė, Vilnius

 

Dėkojame Vilniaus Visalaukio g.1 pašto darbuotojoms, jūs pačios geriausios :) Sveikatos, kantrybės ir šypsenų .

Jolanta, Vilnius

 

Ačiū už visada laiku pristatytus siuntinius, ačiū, kad esate, kad visada ateinate su šypsena!!!

Ieva, Vilnius

 

AČIŪ mus aptarnaujačiai paštininkei, kuri, kaip ir visi, turi savų problemų, rūpesčių, tačiau visada geba atvykti su gera nuotaika, o rūpestingumas, jog viskas vyktų sklandžiai ir saugiai - šimtaprocentinis. Tai pateisina ir gerina Lietuvos Pašto vardą. Ačiū! ?❤️

L.,Lekėčių mstl.

 

Didžiausias ačiū mūsų mobiliai ir maloniai laiškininkei Danutei, kuri tiek atveža šventę mums visiems į namus, tiek persiunčia ją mūsų artimiesiems iš toliau :))

Nuolatinė klientė,Šakių r. Lekėčiai

 

Didelis ačiū už malonų aptarnavimą

Vladislav ,Salininku g. Vilnius

 

Ačiū Šiaulių centrinio pašto Paštininkėms :) Greitai greitai sureguliuoja, kad eilė "pagreitėtų" :) Visada su šypsena ir malonios, :) Ačiū Jums ir linkiu Sveikatos, Džiaugsmo, Laimės ir gražių baltų švenčių :)

Šiaulietė

 

DIdžiausias AČIŪ Vilniaus 3-iojo pašto Pilaitėje darbuotojams ir laiškininkams už visada kokybišką ir malonų aptarnavimą, už greitį ir kantrybę, už tai, kad mūsų siuntiniai visada yra gerose rankose!

Julija, Vilnius

 

Dėkoju už operatyvų ir džiuginantį bei lankstų Jūsų darbą. Tvirtybės, sveikatos ir džiaugsmo Jums šių švenčių proga! Ačiū, kad padedate nustebinti ir pradžiuginti artimuosius - kai patys negalime būti šalia jų. ?

N.R., Vilnius

 

Dėkoju Girkalnio paštininkei už suteiktą džiaugsmą - siuntą prieš Kūčias! Jūs esate nuostabi!

Gita, Girkalnis

 

Noriu padėkoti visiems pašto darbuotojams, kurie švenčių metu yra Kalėdų senelio padėjėjai! Jūs esate tie, kurie atneša džiaugsmą per šventes. Dirbate labai svarbų darbą, todėl linkiu visiems sveikatos ir visko kas geriausia!

Gerda, Kaunas

 

Ačiū VISIEMS pašto herojams, nešantiems tokias malonias emocijas, lydimas siuntomis!

Eglė, Vilnius

 

Pats nuostabiausias mūsų Vilniaus 58-asis paštas.

Jovita, Vilnius

 

Dėkoju Vilniaus 30-ojo pašto darbuotojoms už kantrybę, kokybišką darbą bei linkiu šiuo metu svarbiausio - daug sveikatos!

Jurga, Vilnius, Rasos

 

Didelis ir nuoširdus Jums AČIŪ! Te laimina Jus Dievas!

Andrius, Vilnius

 

Labai labai AČIŪ tiems, kurie veža mano siuntas močiutei į Veliuoną!!! Jūs nė neįsivaizduojat, kiek būna džiaugsmo, kai iš vakaro įdedu siuntą į terminalą, o ryte ji jau būna močiutės rankose!!! Esat nuostabūs, nė viena siuntų tarnyba nesugeba pasiekti tokių aukštų standartų, tad būkite tokie pat ir leiskite Jumis didžiuotis! ^_^

Ramunė, Vilnius

 

Noriu padėkoti Naujosios Vilnios paštininkei, kuri negailėdama savo sveikatos pristato kiekvieną siuntą. Nei karto nenuvylė ir linkiu jai sėkmės!

Vitoldas, Vilnius

 

Dėkojame už jūsų darbą šiuo sudėtingu laikotarpiu. Jūs tikrai esate herojai, padėdami nešti džiaugsmą, padarydami tai už mus. Ir jūs darote tai labai gerai, turėjome vos porą nedidelių nesklandumų per visą šį laiką, kuriuos jūsų komanda labai greitai ir draugiškai išsprendė. Esame sužavėti jūsų darbu ir labai dėkingi! Stiprybės ir sveikatos visiems jums! Ačiū!

UAB "Klaipėdos modelių namai", Kaunas

 

Ačiū labai labai ?

Raminta, Marijampolė

 

Ačiū nerealioms Grigiškių pašto darbuotojoms už nuoširdų darbą!

Daiva, Grigiškės

 

Per aršias audras, ar per pūga gaunam, jeigu užsisakom šiūbą. Ačiū labai labai, kad kai visi slepiamės namie jūs atnešate džiaugsmą. ☺️?

Domas, Birštonas

 

DIDELIS AČIŪ ?paštininkei Valentinai, dirbančiai Antakalnio pašto skyriuje (prieš tai dirbusiai Vilniaus 1-ajame kilnojamame pašte Antaviliuose).❤️ Maloni, rūpestinga, atsakinga ir visada besišypsanti!? Ačiū Jums! Gražių švenčių!?❄️

Ieva, Vilnius

 

Didžiulis AČIŪ apskritai visiems Lietuvos pašto darbuotojams: rūšiuotojams, vairuotojams, paštininkams, pašto skyrių darbuotojams. Visiems. Nes be jūsų visų ne tik Kalėdų, bet ir daugelio kitų dalykų mūsų gyvenimuose nebūtų. AČIŪ.

J.K., Vilnius

 

Mieli pastininkai,aciu Jums uz sunku darba.. uz tai,kad dziuginate visus nesamais laiskeliais.. be jusu butu,kaip be ranku? Tariu aciu ir ne tik laiskininkams,bet ir visiems pasto darbuotojams❤️ Bukite sveiki,stiprybes ir istvermes Jums!!!

Jurgita, Telšiai

 

Noriu padėkoti Tauragės centrinio pašto darbuotojoms už sugražintas Kalėdas!?.Užsąkinėjau Kalėdų senelio laišką,ir virtoj Žemaitės gt užsakyme pažymėjau Žemaičių g.paskambinau į paštą,maloniai išklausė ir operatyviai ištaisė mano klaidą..Ačiū visam pašto kolektyvui.Gražių švenčių!Su pagarba Rima iš Panevėžio

Rimutė, Panevėžys

 

Ačiū, kad esate dėl mūsų!

Gintarė, Vilnius

 

Dėkoju, kad dirbate ir nešate džiaugsmą į mūsų nąmus.

Mila, Vilniusd

 

Norime laaabai padėkoti ir pagirti mūsų paštininkę Židronę S. Šaunuolė,taip ir toliau! Tu nuostabi!!!!

Irmantė, Ramygala

 

AČIŪ!

Gabrielė, Kaunas

 

Ačiū kurjeriams, kurie, kaip Kalėdų senelio pagalbininkai, atskuba su šypsena ir siuntinuku. Gražių švenčių!

Guoda, Klaipėda

 

Ačiū už Jūsų darbą. ?

Sigutė, Klaususčiai

 

Ačiū Kauno Varnių g. pašto merginoms ❄️☃️? Labai džiugu siuntas prieš šventes gauti laiku, nors ir buvo parašyta kad siuntos gali vėluoti, bet visos siunčiamos ir gaunamos dovanos pasiekė laiku ?

Toma, Kaunas

 

Didelis ir nuoširdus AČIŪ visai Lietuvos pašto komandai! Siuntos gautos laiku, išsiųstos paskutinėmis dienomis, taip pat, pasiekė artimuosius ir juos nustebino. Ačiū už nuoširdų darbą ir prisidėjimą prie mūsų Kalėdų! Jaukių artėjančių švenčių ir jūsų visai komandai! ?

Eglė, Ukmergė

 

Gauti siuntą prieš pat Kalėdas, didžiausia dovana. Ačiū, kad ir prieš šventes siuntos keliauja greitai

Mantvydė, Klaipėda

 

Ačiū, kad padedate man pasiekti brangius žmones, kurių negaliu pasiekti tiesiogiai fiziškai. Jūsų darbas - sunkus ir pavojingas. Labai dėkoju už Jūsų pasiaukojimą, pastangas ir nuovargį. Jaukių Jums švenčių!

Edita, Vilnius

 

Didelis AČIŪ pačiai fainiausiai pašto darbuotojai, Reginai. Stiprybės, sveikatos ir gražių švenčių.

Aurelija, Laiviai

 

Didžiulį AČIŪ tariu mūsų rajono paštininkei Beatai, nuostabus žmogus, visada maloniai laukiame siuntinukų kuriuos pristato mūsų mylima paštininkė ❤️

Birutė, Rastinėnai

 

Be Jūsų, karantinas būtų neištveriamas!

Šarūnas, Šilalė

 

Dėkoju Vilniaus miesto Nemenčinės pl. 2 pašto darbuotojomis. Linkiu ir toliau visada šypsotis ir dalinti pozityvią nuotaiką šiais sunkiai įdomiais laikais. Ačiū Jums!

Vytautas, Vilnius

 

Ačiū didžiausias Kauno r. Neveronių pašto darbuotojoms! O paštininkei Emai didžiausias Ačiū - tikra dovana turėti tokią nuoširdžią paštininkę - pavydėkite visi!!!

Elena, Pabiržio km. Kauno r.

 

Labai ačiū Jums, paštininkams, už darbą tokiu sunkiu mums visiems metu. Tik Jūsų visų dėka iki Kalėdų spėjame gauti sveikinimus ir siuntinius iš savo artimųjų ar draugų... Linkiu Jums išlikti sveikiems, pozityviems ir jaukiai atšvęsti Kalėdas šeimos rate!

Jonava, Jonava

 

Ačiū, kad nešate laiškus ir siuntas. ❤️

Neringa, Kaunas

 

Noriu padėkoti Viršuliškių rajone besisukančiomis paštininkėms, kurios dirba labai greitai ir operatyviai. Ačiū, kad saugote ir nešate džiaugsmą ?

Otilija, Vilnius

 

Ačiū Žemųjų šančių Juozapavičiaus pr. pašto skyriaus darbuotojams ir darbuotojoms, kurios visada padės, priims su šypsena, net jei nusidriekusi kilometrinė eilė. Būkite sveiki!

Agnė, Kaunas

 

Labai noriu padėkoti Baraginės kaimo laiškininkei už pagalbą sumokant mokesčius bei užsakytus laikraščius❤️

Vilma K., Baraginė

 

Noriu padėkoti Mažeikių pašto darbuotojai Ritai. Visada geros nuotaikos ir labai maloni darbuotoja!

Akvilė, Mažeikiai

 

Dėkoju Vilniaus Jeruzalės mikrorajone (21 paštas) dirbančiai laiškininkei už paslaugumą ir draugiškumą!

Elžbieta, Vilnius

 

Nuoširdžiausia padėka laiškininkei Alesei K. (Kauno 9 paštas)!!! Pirmiausia, dėkoju, kad yra toks nuostabus, supratingas ir atsidavęs savo darbui žmogus! Didžiausias AČIŪ ir DĖKOJU jai! Tokie žmonės turėtų dirbti medicinos ir mokslo srityse.

Rasa, Kaunas

 

Ačiū visiems Lietuvos Pašto paštininkams ir LP Express kurjeriams, kurie šiuo sudėtingu laikotarpiu atlieka didžiulį ir svarbų darbą, kad mūsų visų šventės būtų džiugios ir visos dovanos bei siuntinukai šeimas pasiektų laiku. :)❣️

Miglė, Vilnius

 

Dėkojame paštininkui, kuris dirba Jauniūnų pst.. Labai punktualus paštininkas ir nuoširdus!!! Atsidavęs savo darbui! Sėkmės..

Renata, Širvintų raj.

 

Ačiū, Izaurai už nuoširdumą, visada gerą nuotaiką ir šypseną! Už pozityvą darbe ir už atsidavimą darbui❤️ Labai atsakinga mergina❤️Visada paštą pristato tvarkingai❣️

Viduklės miestelis

 

Biržų pašto mobiliosiosioms laiškininkininkėms, paštininkėms, kasiukams - ačiū už Jūsų sunkų darbą

Biržai

 

Ačiū už kantrybę, už šypseną ir malonų aptarnavimą. O kam šių savybių pritrūko - nepamirškite už gerą atsilyginama gerumu :) Saugaus ir šilto šventinio laikotarpio!

Jolanta, Kaunas

 

Baigiasi dar vieni metai. Tai buvo ypatingas laikas, dienos neretai atrodė ilgos, užpildytos neregėtais iššūkiais ir atkakliu darbu. Tik pasitikėdami savimi ir veikdami drauge, mes visada būsime stipresni ir eisime į priekį. Tegul šv. Kalėdų šventė šiemet būna ypatingai prasminga, o namuose ir mintyse sklinda ramybė.

Raseinių rajonas, Viduklės paštas

 

Ačiū už atsidavimą, drąsą ir ištvermę. Jūsų dėka ne tik šventės, bet apskritai kiekviena diena yra geresnė. Savo drąsą atsveriate nerimą kiekvieno, kuris bijo kažko pritrūkti ir neturėti galimybės per karantiną įsigyti kai kurių gyvybiškai svarbių dalykų. Didžiuokitės tuo, ką darote, esate kasdienybės herojai!

Kornelija, Vilnius

 

Didelis AČIŪ mūsų paštininkei Donatai! Visad su šypsena! Pamatai ją ryte ir puiki nuotaika visai dienai garantuota! Ačiū Jums, Jūsų dėka mums pavyksta susisiekti su brangiais žmonėmis, greičiau pristatyti siuntinius, kad šiuo įtempos kupinu laikotarpiu neliktų pamirštų ar nepasiektų širdžių!

Renata, Plasapninkai, Alytaus raj.

 

Ačiū!!! Gražių švenčių Jums!

Greta, Ukmergė

 

Ačiū už puikų darbą musu krašte siuntas veziojanciam LP Express kurjeriui Gediminui. Tokie pavyzdys kitiems..

Jurgita, Raseinių raj Viduklės sen.

 

Padeka Rudaminos darbuotojoms uz pastangas ir gera darba.geru svenciu

Vitalijus, Rudamina/p>

 

Dėkoju konsultantė Mildai už perkelta siuntą į lp express paštomata! Labai operatyviai padėjote! Būkit sveiki!.

Vilmantas, Vilnius

 

Noriu pasakyti nuoširdų Ačiū Širvintų pašto darbuotojoms.

Linas, Širvintos

 

Tauragės centrinio pašto kolektyvui.Užsakiau Kalėdų senelio laiškus draugės anūkams ir užrašiau gatvę Žemaičių vietoj Žemaitės.Paskambinai i paštą ,labai maloniai išklausė ir operatyviai išsprendė problemą.Ačiū visiems darbuotojams.kurie padėjo išgelbėt mūsų Kalėdas.

Rima, Panevėžys

 

Ačiū, mobiliai laiškininkei Editai A. , už sunkų darbą karantino laikotarpiu. Už paslaugumą, sąžiningumą, energiją ir šypseną. :)

Bagotosios k.

 

Noriu labai nuoširdžiai padėkoti visiems pašto darbuotojams visoje Lietuvoje -- būtent jūsų dėka mano draugai ir šeimos nariai gali džiaugtis Kalėdinėmis dovanomis, net jei visi šias šventes leidžiame atskirai. AČIŪ JUMS! Gražių ir jaukių švenčių!

Barbora, Vilnius

 

Ačiū už operatyvų darbą. Sėkmės ir ištvermės šventiniu laikotarpiu ⛄⛄?? su Kalėdom ir naujausiais metais!

Gabija,Vilnius

 

Nuostabi paštininkė, visuomet anksti atneša spaudą, prie rytinės kavos jau turiu naujutėlį žurnalą. Visuomet geros nuotaikos, sėkmės gražių švenčių.

Justina, Vilnius, KAPSŲ g.

 

Nuoširdus ačiū paštininkams, jūs nuostabūs

Andrius, Kaunas

 

Noriu padėkoti savo paštininkei Danai V. už gerai atliekamą darbą.Visada su šypsena,mandagi,greita,visada padės!!!AČIŪ.?

Edita, Valavičių kaimas,Marijampolės rajonas

 

Nuoširdžiai dėkojame pašto darbuotojai, dirbančiai Panevėžio raj. Vilktupio k. Keičiame tvorą ir pašto dėžutė laikinai nuimta, bet mūsų laiškučiai visada saugiai mus pasiekia - tai rūpestingos ir atsakingos mūsų paštininkės dėka. Ačiū!

Giedrė, Vilktupio kaimas, Panevėžio raj.

 

Ačiū už greitą ir kruopštų darbą, stengiantis, kad Kalėdos mus pasiektų laiku:)

Jurgita, Trakai

 

Didelis AČIŪ Šiaulių Saulės miesto pašto skyriaus darbuotojoms už visada malonų aptarnavimą ir kantrybę!

Laura, Šiauliai

 

Dėkojame Rietavo pašto darbuotojams, kad nepaisant įvairių oro sąlygų, mus viskas pasiekia laiku ir visada. Gražios dienų tėkmės ir prasmingų ateinančių Švenčių.

Ingrida su šeima, Rietavo savivaldybė

 

Dėkojame jums už malonų aptarnavimą, ir norime tau palinkėti daug džiaugsmo ir sveikatos. Ir tuo pačiu pasveikinti visus Lietuvos pašto darbuotojus su ateinančioms šventėmis, būkit sveiki ir laimingi ❤️?❄️☃️:)

Arūnas, Kėdainiai

 

Labai ačiu Priekules pašto darbuotojams, šuo sudetingu laikotarpiu, o ipač laiškininkams.

Pavel, Klaipedos rajonas Lingiu kaimas Priekules paštas

 

Noriu padėkoti VISIEMS Lietuvos pašto darbuotojams. Ačiū, Jūs nerealūs! :)

Indrė, Vilnius

 

Ačiū už greitai ir tiksliai pristatytą siuntą į paštomatą

Viktorija, Panevėžys

 

Ačiū paštininkei aptarnaujančiai Šv.Stepono gatve Vilniuje! Linkiu gražiu švenčiu ir geros sveikatos!

Gintaras, Vilnius

 

Labai ačiū paštininkei Aušrytei, kad siuntos pasiekia tėvus!

Daiva, Buzų kaimas, Ukmergės rajonas

 

Labai dėkoju visiems pašto darbuotojams, kurie nuo anksčiausio ryto iki vėliausio vakaro stengiasi suteikti laiško ar paketo atidarymo džiaugsmą ir galimybę perduoti gerumą kitiems. Sveikatos Jums ir ačiū, kad esate <3

Odeta, Kaunas

 

Dėkoju Panevėžio 6-ojo pašto darbuotojoms, kurios visada sutinka priimti registruotus laiškus be eilės, ačiū didelis Jums, sveikatos ir kantrybės.

Svajūnė, Panevėžys

 

Ačiū Raudondvario pašto herojėms! nešančioms džiaugsmą ir viltį!

Justinas, Raudondvaris

 

Ačiū Jeruzalės pašto kolektyvui!

Indrė, Vilnius

 

Ačiū, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu esate rišamoji jungtis tarp mūsų ir padedate sveikinimams pasiekti artimųjų šypsenas.

Vytautas, Vilnius

 

Neįtikėtina - Eurovaistinėje prekes užsakiau antradienį ir gavau į namus trečiadienį! Ačiū Jums už darbą šiuo metu sudėtingomis sąlygomis!

Regina, Vilnius

 

Labai Labai ačiū Ukmergės Rimi pašto darbuotojoms, nors ir mažai bendraujame. Taip pat milžiniškas dėkui Akropolio pašto kolektyvui - jūs visuomet mane pasitinkate su šypsena bei darote didelį ir svarbų darbą. AČIŪ

Vilma, Vilnius

 

Noriu padėkoti p. Erikai, pašto skyriaus Totorių g. darbuotojai už nuoširdžią pagalbą.

Olga, Vilnius

 

Ačiū

Regimantas, Biržai

 

Dėkojame Plinkšių kaimo paštininkei Daliai S. už šypseną, kurią dovanoja kartu su sveikinimo laiškais. Ji visada laukiama ir visų mylima. Gražių švenčių ir linkime likti sveikai.

Plinkšių globos namai

 

Ačiū Ukmergės 4 pašto darbuotojams :)

Daiva, Ukmergė

 

Neįtikėtina - Eurovaistinėje prekes užsakiau antradienį ir gavau į namus trečiadienį! Ačiū Jums už darbą šiuo metu sudėtingomis sąlygomis!

Regina, Vilnius

 

Ačiū! Ačiū, kad siuntiniai mus pasiekia, net ir tokiu sunkiu metu!

Sabina, Šiauliai

 

Ačiū už Jūsų darbą!

Olegas, Panevėžys

 

Sveiki, labai noriu padėkoti 58-ojo pašto skyriaus, Visalaukio g. 1, Vilniuje, darbuotojai Violetai, kuri pakeitė kardinaliai nuomonę apie pašto darbuotojus (turėjau blogos patirties su senojo Jaruzalės pašto skyriaus darbu ir darbuotojom:( Ačiū Violetai už gerą nuotaiką, malonų aptarnavimą. Eidama i šitą pašto skyrių žinau, kad neteks stovėti eilėje (nes dirba greitai), pasitiks visada besišypsančios darbuotojos. Ačiū :)

Violeta, Vilnius

 

Dėkui Jums visiems už nuostabų darbą. Kai nebegalime taip laisvai keliauti, Jūsų dėka galime susisiekti su šeima ir draugais visame pasaulyje :)

Visiems, Visur

 

Pati geriausia Savanorių pr. 48 paštininkė. Nepatingi siuntos užnešti net iki durų. Ačiū

Dalia, Vilnius

 

Dėkui Jums visiems už nuostabų darbą. Kai nebegalime taip laisvai keliauti, Jūsų dėka galime susisiekti su šeima ir draugais visame pasaulyje :)

Visiems, Visur

 

Ačiū, kad ir net tokiu sunkiu metu toliau kruopščiai sunčiat laiškus ir daiktus, ir palaikote svarbų ryšį, kurį net kartais pamirštame, nes turime internetą.

Erikas, Vilnius

 

Ačiū, kad dirbote karantino laikotarpiu ir galėjau gauti gimtadienio siuntinį :)

Eglė, Vilnius

 

Big thanks to all who work at post office there!! Everyone was lovely and helpful. Grateful for the service during quarantine and after..Well done!

Akropolis, Vilnius

 

Ačiū atnešančiam mūsų namo gyventojams paštą paštininkui. Nežinom vardo, aukštas tamsus vyriškis

Rūta, Klaipėda

 

Mūsų paštininkė pati nuostabiausia :) Visada labai maloni, apsukri, mandagi ir su šypsena. Vilnius (Naujininkai, Dzūkų g.)

Irina, Vilnius

 

Didelis AČIŪ! Jūsų darbas labai svarbus! Ypatingai dėkojame Vilniaus Nemenčinės pl. 2 darbuotojoms!

Ivona, Vilnius

 

Dėkoju visiems pašto darbuotojams , dirbusiems tokiu neįprastai sunkiu metu . Be jūsų , kurie karantino metu ramiai ir pareigingai atlikote savo darbą ,būtų daug chaoso ir nepatogumų . AČIŪ

Violeta, Kaunas

 

Pats didžiausias AČIŪ Jonavos 4-ojo pašto ilgametei tamsių garbanotų plaukų darbuotojai! Maloni, atsakinga, greita darbuotoja. Viliuosi, kad tokiems darbuotojams, kaip Jūs, yra skiriamos premijos.

Vita, Jonava

 

Ačiū Vilniaus 40 pašto darbuotojoms!

Giedrius, Vilnius

 

Ačiū!!!!

Reda, Vilnius

 

Ačiū paštininkei, kuri kiekvieną rytą atneša man spaudą

Donata, Alytus

 

Ačiū Eivenių gatvės paštininkui! - visada atidus, malonus ir paslaugus. Labai džiaugiamės jo darbu ir linkime jam sveikatos!

Rimantė, Kaunas

 

Ačiū Daivai dirbančiai Pašilaičių pašte

Deimantė, Vilnius

 

Labai džiaugiuosi Nemenčinės pl. 2 pašto darbuotojomis, jos visada nuoširdžiai ir gerai pataria, pagelbėja ir randa geriausią sprendimą! Ačiū! Visada stengiuosi eiti į šį paštą :)

Marija, Vilnius

 

Atsiprašau už vargą su mano siuntomis ir jų kiekiu, bei ačiū už rūpinimąsi jomis.

Dovydas, Vilnius, Stanevičiaus g.

 

Didelis ačiū už puiku darbą Panevėžio Klaipėdos gatvės 82 skyriaus darbuotojoms kurios per visa karantiną pasiaukojančiai dirbo dėl mūsų.

Igoris, Panevėžys

 

Dėkoju Lietuvos pašto Turgeliu skyrui už visada šaunų darbą!

Aneta, Turgelių k.

 

Ačiū ?

Kristina, Panevėžys

 

Labai aciu Priekulės pašto laiškininkei, kuri aptarnauja Lingių kaimo territoriją.

Pavel, Klaipėdos raj.

 

Ačiū Svajūnui

Galina, Kaunas

 

AČIŪ!!!

Saulius, Vilnius

 

Ačiū! Be jūsų karantinas būtų kur kas liūdnesnis! Leidžiate keistis daiktais su pasauliu!

Gerda, Kaunas

 

norime padėkoti kurjeriui-ekspeditoriui Artūrui už labai puiku aptarnavimą ir labai gerai atlikta darbą. Ačiū , Artūrui!

Božena, Vilnius

 

Ačiū!

Balys, Kaunas

 

Ačiū, kad galime siųsti savo prekes

Marija, Tauragė

 

Ačiū, kad pristatote siuntas ir tokiu sudėtingu laikotarpiu :)

Jurga, Vilniaus raj.

 

Ačiū, kad rūpinatės pašto dėžučių turiniais :) Karantino metu ypatingai džiugu, kai kažkas tau parašo popierinį laišką ar atsiunčia atviruką :) Ačiū, kad yra tokia galimybė!

Evelina, Vilnius

 

Dėkoju Lietuvos pašto Kaišiadorių skyriaus darbuotojoms už visada šaunų darbą!

Vestina, Kaišiadorys

 

Ačiū visiems pašto darbuotojams ir ypač Vilniaus 50-asis paštui. Dėkui kad nepaliekate mūsų be ryšio su pasauliu!

Irina, Vilnius

 

Ačiū Renatai už gerą darbą.

Jūratė, Vievis

 

Ačiū laiškininkei Renatai už gerumą jos ir atsakingai atliekamą darbą.

Jadvyga, Vievis

 

Kauno centrinio pašto laiškininkai dėkoja mūsų nuostabiai Audronei A. Už nesibaigiančią kantrybę ir nuoširdumą,supratingumą.

Kaunas, CP

 

Nuoširdžiai dėkoju visiems pašto darbuotojams, padedantiems mums patogiau išgyventi karantiną ir šio keliamus apribojimus. Ačiū už jūsų pasiaukojimą, kad palengvinti mūsų visų gyvenimus. Jūsų darbas tikrai labai vertinamas ??

Estera, Vilnius

 

Didžiulis ačiū! ❤️❤️

Gri, Šiauliai

 

Kristina maloni bei mandagi kasininkė. Visada noriai atsako į visus iškilusius klausimus dėl siuntų gavimo ar išsiuntimo. Ačiū, Kristina, už tinkamai ir kokybiškai atliekamą savo darbą!

Laura, Aukštadvaris

 

Labai ačiū visiems paštininkams, dirbantiems per šį sudėtingą laikotarpį! Ačiū, ačiū, ačiū!!!

Laura, Vilnius

 

Ačiū :) Labai šaunios ir malonios Vilniaus, Visalaukio g. 1 darbuotojos :)

Neringa, Vilnius

 

Šiuo sunkiu laikotarpiu net kelis kart teko naudotis pašto paslaugomis. Gavau siuntą paštomatu jau kitą dieną po išsiuntimo, pašto darbuotojai taip pat dirbo puikiai atsiimant kitą siuntą, o pati gimtadieninio atviruko iš kito miesto sulaukiau dar iki gimtadienio! Taip ir toliau! Šaunuoliai!

Sandra, Vilnius

.......

 

Puiki kasininkė

Dovilė, Elektrėnai

 

Labai didelis Ačiū! ❤️Klientų aptarnavimo specialistei Kristinai, už greitą ir išsamų informacijos suteikima

Andželika, Vievis

 

Geriausia kasininke pašte.

Kristina, Vievis

 

Kuo nuoširdžiausiai dėkoju Vievio pašto skyriaus panelėms už Jų darbą tokiu visiems nelengvu laikotarpiu. AČIŪ.

Violeta, Vievis.

 

AČIŪ JUMS labai už darba kuri dirbate. Stiprybes Jums visiems.

Andrej, Vilnius

 

Pagarba Varėnos r.pašto darbuotojams.

Gintautas T., Zervynų kaimas

 

Dekoju, uz greitai priimamas siuntas siunciant i uzsieni, bei malonu aptarnavima !

Audrius, Visiems Kauno Mega parduouves pasto darbuotojams

 

Tariu didelį AČIŪ Kristinai J. už jos atsidavimą darbui bei puikų siuntų pristatymą.

Tomas, Lioliai, Kelmės r.

 

Ačiū už nuoširdų tavo darbą.

Renata, Jurbarko rajonas Smalininkai

 

Noriu padėkoti Visagino m. kurjeriui,kuris aptarnauja dalį Zarasų r. Labai mielas,mandagus ir taktiškas kurjeris?Kai visi pykti,pavargę ir viskuo nepatenkinti,bent kurjeris praskaidrina dieną savo šypsena (nors per kauke jos ir nesimato,bet pozityvas jaučiamas). Ačiū?

Rosita, Zarasų raj.

 

Nuoširdus didelis Ačiū visiems Vilniaus 53 pašto Darbuotojoms.

Aleksandr, Vilnius

 

AČIŪ !!!

Ingrida, Kaunas Vilijampolė

 

Ačiū Astai L.už šį labai sunkų, kruopštų, atsakingą darbą.

Ilona, Vabalninkas

 

Fantaskiskas kolektyvas . Malonus aptarnavimas. Visada pades , patars. Rekomenduoju :)

Andrej/Denis, Nemėžio paštas

 

Noriu ištarti didelį AČIŪ Nemėžio pašto darbuotojoms už labai malonu aptarnaviną šiuo sunkiu laikotarpiu už didžiulę Jūsu kantrybę išklausant ir įvykdant kiekvieną mūsu užgaidą Ačiū Jums labai. Saugokit save ir likit sveikos ??????

Inga, Skaidiškės

 

Esu panevėžietė, gyvenu Ąžuolų gatvėje. Tikrai nežinau paštininkės, aptarnaujančios mūsų teritoriją, vardo, bet džiaugiuosi visuomet laiku pristatomais laiškais ir periodika. Ši smulkutė, visuomet besišypsanti ir pasisveikinanti darbuotoja maloniai nuteikia visai dienai - tikra savo darbo profesionalė. Dėkoju jai. Žinote, visus dirbančius tokiu nelengvu metu žmones madinga vadinti herojais, tačiau, mano manymu, tikrieji herojai yra tie, kurie ne tik formaliai atlieka savo darbą, bet moka nusišypsoti, rasti gerą žodį ir nuteikti gerai nuotaikai visai ateinančiai dienai. Kad klientas ne tik gautų paslaugą, bet ir liktų laimingas. Sėkmės ir stiprybės!

Aušra, Panevėžys

 

Ačiū tiems, kurie dirba ir nesnaudžia. Ir paštininkams, ir kurjeriams, ir kasininkams, ir gydytojams ir visiems, kas padeda grįžti į normalų gyvenimą.

Girmantas, Klaipėda

 

Dėkoju Kauno centrinio pašto laiškininkams, kurie nepaisant "coronų" kiekvieną dieną skuba į savo aptarnaujamas apylinkes, pas savo klientus

Audronė A., Kaunas

 

Lina D. mūsų paštininkė aplanko visus šiuo nelengvu laiku.Ačiū

Inga, Daukšių km.Skuodo r.

 

Didelis AČIŪ, mus aptarnaujančiai laiškininkei Virginijai.Rūpestinga ir šauni, puikiai atliekanti laiškininko pareigas.

Genovaitė, Vilkaviškio sav. Karklinių kaimas

 

Didelis Ačiū darbuotojams už sunkų darbą ir ačiū, kad padedate palaikyti ryšį su šeima! <3

Ilona, užsienis

 

Didelis ačiū Lentvario pašto merginoms prie langelio! Sveikatos ir kantrybės!!

Jelena, Lentvaris

 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Artūras, Kaunas

 

Labai didelis ačiū Ženetai už jos profesionalų ir atsakingai atliktą darbą telefonu.. Reikėtų daugiau tokių taktišku žmonių klientų aptarnavimo srityje. Ačiū Jums labai ir tikiuosi, kad darbdaviai įvertins Jūsų atsidavimą darbe.

Edita, Palanga

 

Dėkui paštininkėms, kurios gerai dirba :)

Arnas, Vilnius

 

Didelis ačiū ,nepabūgusiai karantino ir dirbusiai visą karantino laiką, mūsų naujai Kartenos laiškininkei Dainorai B. Linkime jos šeimai sveikatos .Ačiū ačiū ačiū.

Indrė, Kartena

 

Ačiū už Jūsų darbą :)

Ilgaras, Vilnius

 

Didelis ačiū!

Jovita, Vilnius

 

Mūsų paštininkė Liucina yra ne paštininkė, ji yra mūsų šeimos draugė ir beveik močiutė mūsų vaikams, kurie jos laukia labiau, nei mes siuntų :)

Monika, Riešė

 

Ačiū KURJERIAMS!Siuntą pristatė per dieną.

Tomas, Klaipėda

 

Esame labai dėkingi ir labai vertiname jūsų darbą!

Vilma, Panevėžys

 

Labai didelis AČIŪ, kad dirbate karantino metu. Jūs nuostabūs.

Agnė, Kaunas

 

Lietuvos paštо komanda - šaunuoliai, siuntą pristatė per 1 dieną! Аčiū!!

Marina, Vilnius

 

Ar žinote abi jūs nuostabios be jūsų mūsų namuose būt mažiau šviesos, linkim nepavarkt išklausant mūsu bėdas ir su nuotaika visada atnešama spauda AČIŪ

Aurelija ir Loreta,Dovilų paštas ir aptarnaujanti mobili laiškininkė

 

Lietuvos paštо komanda - šaunuoliai, siuntą pristatė per 1 dieną! Аčiū!!

Marina, Vilnius

 

Noriu padėkoti pirmiausia Bezdonių pašto laiškininkei Dangirai už gera ir kokybiška aptarnavima :) ir vadovei Betai už malonų ir kokybiška aptarnavima. Ačiū kad dirbate mūms :)

Viltė, Bezdonys

 

Ačiū už Jūsų puikų darbą, ypač šiuo sunkiu visiems metu!

Jovita, Vilnius

 

Ačiū visos Lietuvos paštininkams!

Asta, Kaunas

 

Dėkojame už gerą darbą,paslaugumą, pagalbą pagyvenusiems žmonėms. Geras, nuoširdus žmogus, mūsų Felomena. Sėkmės jai darbe.

Klientai, Alytaus raj.

 

Ačiū Pagirių pašto darbuotojoms ir darbuotojams už tokį šaunų ir reikalingą darbą, sunkiu pasauliui metu. Be Jūsų gyvenimas sustotų, Jūsų darbas svarbus kaip niekad.

Romas, Pagiriai, Vilniaus r.

 

Didelis ačiū Filomenai L. Už gerą darbą ir nuoširdumą!

Rima, Alytus

 

Ačiū Filomenai L. už atsakingumą ir nuoširdų bendravimą.

Edita, Butrimiškių k. Alytaus raj.

 

Ačiū, stiprybės. Ir toliau tokios energijos.

Algina, Užubaliai

 

Ačiū Švenčionėlių pašto darbuotojoms už kantrybę, malonu aptarnavimą. Būkite sveiki. ?

Tatjana, Švenčionėliai.

 

Ačiū nuostabiam Kretingos pašto kolektyvui, kuris šiltai priėmė i savo būrį mane. Kolegės, mobilios laiškininkės, jūs nerealiai fainos...

Aušra, Kretinga

 

Dėkojam savo paštininkui Antanui, atnešančiam laiškus Kaune, Kaniūkų rajone! .

Gabrielė, Kaunas

 

Ačiū Filomena, kad tu esi

Klientė, Alytaus raj.

 

Noriu padėkoti savo kolegoms už kantrybę ir atsidavimą :)

Silva, Kelmė

 

AČIŪ MŪSŲ HEROJAMS !!! Jūsų darbas visais laikais buvo, yra ir bus vienas reikšmingiausių, leidžiančių žmonėms komunikuoti, dalintis, žinoti naujienas, bendrauti su šeima ! AČIŪ JUMS, KAD ESATE KARTU !!! Linkejimai

Julija, Vilnius

 

Ačiū Sigitui M.

Marius, Vilnius

 

Ačiū!

Česlovas, Domeikava

 

Dėkoju Sigitui M :)

Marius, Ignalina

 

Ačiū Jums labai!

Dominyka, Klaipėda

 

Ačiū Sigitui M. Linkmenų paštininkui.

Jūratė, Ignalina

 

Nuoširdus ačiū Linkmenų sen. paštininkui Sigitui M. už atsidavimą darbui, energiją ir šaunumą! Lietuvos paštas turi kuo didžiuotis!

Edgaras, Krivasalio k.

 

Ačiū Linkmenų paštininkui Sigitui. Už malonų bendravimą, patarimus, padejimą. Sėkmės darbe

Renata, Linkmenu sen.

 

Ačiū Sigitui. Puikus,nuostabus žmogus.

Žydrūnas

 

Ačiū Alytaus raj.Daugų pašto vadovei Daivai D. ir jos kolektyvui, o ypač paštininkei Dianai.

Irena, Daugų sen. Alytaus raj.

 

Ačiū už puikiai atliktą darbą šiuo itin sunkiu virusiniu laikotarpiu. Saugokimės ir įveikime problemas kartu!

Dainius, Kaunas

 

Ačiū tau, Sigitai, už profesionalų aptarnavimą, ypatingą dėmesį, atsidavimą, rūpestį ir pagarbą kiekvienam ne tik savo aptarnaujamos teritorijos klientui, bet ir kitiems - ypač vienišiems. Klientas tau visų pirma - žmogus. Sėkmės, stiprybės ir sveikatos tau ir visai pašto komandai iš Ignalinos !

Daiva, Vilnius

 

Ačiū Sigitai iš Linkmenų

Rita, Vilnius.

 

Dėkojame Linkmenų sen. paštininkui Sigitui M. už operatyvumą karantino laikotarpiu!

Mykolas, Linkemenų sen.

 

Didžiulis ačiū paštininkei Renatai už jos atsidavimą darbui....

Daiva, Kupriai

 

Ačiū Kauno 22 pašto Sandrai ir kolegėms už tai, kad yra pasiryžusios ir ekstra mylią nueiti, kad tik pažadą klientui ištęsėtume. Tikri pašto herojai!

Aistė, Vilnius

 

Ačiū mūsų laiškininkėms Vaidai ir Eugenijai už nuoširdų darbą.

Alma, Inturkė, Molėtų raj.

 

Aciu pasto darbuotojams, jus estate ne maziau svarbus uz gydytojus!

Aurelija, Kaunas

 

Ačiū už kasdienį darbą, kuris daugumai tikriausiai atrodo toks įprastas, kad net nebekreipiamas į tai dėmesys. Bet ačiū, nes tai labai svarbus darbas!

Giedrė, Vilnius

 

ačiū 20 skyriaus darbuotojoms!

Kaunas

 

Ačiū Širvintų pašto ir jo rajono paštininkėms! Visos malonios ir draugiškos! Sveikatos, stiprybės, kantrybės! ???

Jolanta, Širvintos

 

Ačiū paštininkei, keičiančiai Jolantą Vilkijos pašte už siuntos pristatymą.

Valda, Vilkija.

 

Pakalbėjus telefonu viskas aišku ir ramu.ačiū Gretai/p>

Klientė

 

Ačiū už rūpestį telefonu

Monika

 

ačiū už pastangas!

Eglė, skambinusi telefonu

 

Ačiū visiems Švenčionių pašto darbotojams už gerą darbą.

Alina, Švenčionys

 

Ačiū visiems pašto darbuotojams.

Kristina, Švenčionys

 

Ačiū! Pilaitės pašto skyriui, jūs šaunūs!

Agnė, Vilnius

 

Ačiū visiems ir kiekvienam, kurie eina dirbti kadieną šiomis gan sudėtingomis ir sveikatai nesaugiomis aplinkybėmis! Suplanuoti ženkliai lengviau nei kasdien tą planą įgyvendinti! Tad labai AČiŪ! Jus esat herojai! .

Žydrė, Vilnius

 

Ačiū visiems pašto darbuotojams. Ypatingai dėkoju Vilniaus Antakalnio pašto skyriaus darbuotojams, kurių malonus aptarnavimas ir pagalba vizitą pašte padaro tikrai malonų. Smagu matyti, kad Lietuvos paštas pamažu tampa tikrai šiuolaikiška įmone.

Simas, Vilnius

 

Labai dėkoju laiškininkei Linai L. už nuoširdų darbą.

Gyventoja, Panevežio raj.

 

AČIŪ. Laikykites Gargzdu mergaites! Kad per si laikotarpi zutu kuo maziau jusu nervu lasteliu!!! Jus saunuoles!

Vanile, Gargždai.

 

Ačiū pašto herojams! You rock!

Romualda, Vilnius

 

Ačiū, kad esate!

Brigita, Vilnius

 

Laimute, ačiū už nuoširdumą...

Alytaus raj.

 

Ačiū, už gerą darbą, nes tu esi nenuilstanti.

Danutė, Alytaus raj.

 

Ačiū už pagalbą telefonu

Aušrinė, Vilnius

 

Labai stengesi padeti.ieskojo sprendimu.sauniai suteikta pagalba telefonu

Rasa, Vilnius

 

Uz kantrybe, kai tiek daug skambina

Alina, Vilnius

 

Labai stengesi padeti.ieskojo sprendimu.sauniai suteikta pagalba telefonu

Rasa, Vilnius

 

Ačiū už kantrybe aptarnaujant telefonu

Alicija, Vilnius

 

AČIŪ. Mūsų paštininkei Filomenai.

Alytaus raj.

 

Ačiū Alantos krašto paštininkams!

Kristina, Alantos miestelis

 

Ačiū laiškininkei Polei B.

Kristina,Suginčiai, Molėtų r.

 

Dėkoju Lietuvos pašto darbuotojams už rūpestį, kantrybę, kruopštumą, atliekant savo darbą. Pastoviai naudojames pašto paslaugomis, neteko nusivilti. Linkiu sveikatos šiuo sunkmečiu.

Pagarbiai, Ana

 

Ačiū mūsų paštininkai Filomena, kad ir kokia cituacija būtų visada su šypsena antena laiškus, ačiū už Jūsų geruma

Marius,Užubaliai

 

Ačiū.:)

Rasa, Užubaliaii

 

Ingai L., nuostabiai maloniai darbuotojai, dirbančiai Klaipėdoje, buvusiu pavadinimu " Big " centro pašto skyriuje. Ačiū ,už šiuo sudėtingu metu, vistik malonią šypseną!

Loreta, Klaipėda

 

AČIŪ už šio laikotarpio darbą ir pasiaukojimą Šilutės pašto skyriaus kolektyvui! Ypatingai nuoširdi padėka kolegei Sigutei B. už drąsą dirbti šiuo metu!!! SĖKMĖS-kolegos! Linkėjimai iš žemaitijos :)

Kolegė

 

Ačiū Molėtų pašto darbuotojoms.Ačiū Rasa ?

Džiuljeta, Molėtai.

 

Be galo noriu padėkoti paštininkei Alvydai iš Skudutiškio! :).

Ugnė, Šlapių k.

 

Ačiū paštininkei Genutei iš Toliejų.Dievo palaimos!!!

Ineta, Toliejų km.Molėtų raj.

 

Dėkoju Molėtų pašto klientų aptarnavimo specialistėms. SĖKMĖS.

Virgijus, Vilnius

 

Ačiū.?

Giedrė, Molėtai

 

Labai aciu jums uz nelengva darba ir stiprybes ir sveikatos jums siuo sunkiu laikotarpiu

Jolanta, Moletu r.Videniskiai

 

DIDELIS AČIŪ mūsų pašto darbuotojoms.

Kristina, Laukuva

 

DIDELIS AČIŪ Laukuvos pašto viršininkei, sėkmės darbuose.

Viktorija, Laukuva.

 

Genute K., AČIŪ ? .

Jolita, Molėtai

 

Labai dėkinga aptarnaujančiai laiškininkei V. Pietario g. 2, Vilnius sekmės

Famaida, Vilnius

 

Ačiū jums. Esate tiek pat svarbūs šioje krizėje kaip kad medikai, parduotuvių kasininkės ar furų vairuotojai. Palaikote šalį gyvą.

Ignas, Utena

 

Aciu Ingai, dar vienaj Ingai. Palaikom vieni kitus. Pastas nesustos...

Klaipėda

 

Aciu kad net ir per virusa dirbat ir nepaliekat zmoniu bedose :)

Eugenija, Andrasiunu kaimas, Inturkes seniunija, Moletu rajonas

 

Dziaugiuosi visa Lietuvos pasto komanda, kuri atlaike pirmaja karantino savaite dirbdami. Saunuoliai.

Inesa, Klaipėda

 

Ačiū už Jūsų atliekamą darbą.

Virginija, Vilnius

 

Didelis ačiū mūsų laiškininkei Rasai, Joniškio pašto klientų aptarnavimo specialistėms Editai, Sangai, Raimondai. Būkit sveikos!

Vilmikė, Joniškis

 

Nuoširdus ačiū visiems pašto darbuotojams. Ištvermės ir stiprybės ypač sudėtingų laikotarpiu.

Gintarė, Vilnius

 

AČIŪ visiems Antakalnio pašto darbuotojams!!!

Zofija, Vilnius.

 

Noriu padėkoti savo Biržų pašto kolektyvui, mergaitės Jūs nuostabios,visos kartu mes jėga, nuoširdžiausias ačiū mūsų vadovei Greta,kuri mus palaiko šiuo sunkiu pasauliui laikotarpiu?

Agnė, Biržai

 

Aciu Lentvario pastui.Merginos Jus super

Inga, Lentvaris

 

Ačiū, paštininkai Daivai. Tu pati geriausia. Linkiu ištvermės, stiprybės šiuo sunkiu ir pavojingu laikotarpiu! .

Vilė, Molėtai

 

Ačiū jums.

Loreta, Molėtai/p>

 

Nuoširdus ačiū .

Filomena, Alytaus raj.

 

Ačiū visoms pašto darbuotojoms, kurios net ir karantino metu nepalieka be pencijų. Be jūsų, net duonos nebūtų kaip nusipirkti.

Marytė, Kaunas

 

AČIŪ visiems pašto darbuotojams!!!

Kornelija, Vilnius

 

Ačiū visiems paštų darbuotojams už sunkų darbą, kantrybę bei pozityvą! Jūs esate NEREALŪS!

Ieva, Vilnius

 

Ačiū!! ❤️

Inga, Klaipėda

 

Sandra N. AČIŪŪ.

Rasa, Sablauskiai, Akmenės raj.

 

Didelis ačiū visiems pašto darbuotojams, ypač laiškininkams, kurie dirba bet kokiu oru, bet kokiomis sąlygomis tikrai sunkų, atsakingą ir visiems labai reikalingą darbą! Ačiū!

Gabija, Kaunas

 

Sandra N. AČIŪŪ.

Rasa, Sablauskiai, Akmenės raj.

 

Ačiū, kad dirbate bet kokiu oru, pandemijos metu, rizikuodami savo sveikata kad mus pasiektų siuntos/laiškai/pencijos. Ačiū, kad esate! .

Sandra, Molėtai

 

Labai ačiū...

Klientė,Šiauliai

 

Esu nustebinta, kad mergina, kuri dirba su tarptautinėmis siuntomis nenukreipė kažkur pas kitus darbuotojus, o atsakė į visus rūpimus klausimus apie karantiną. Ačiū Girmantei!

Kornelija, Alytus

 

Stiprybės.

Gintaras,Šiauliai

 

AČIŪ Molėtų pašto darbuotojoms.

Asta, Molėtai

 

AČIŪŪŪŪŪ.

Viktorija,Vilnius

 

Padėka, Alionai M. už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą su klientais.

Vika, Švenčionys

 

AČIŪŪŪŪ.

Reda,Vilnius

 

Nuosirdu aciu noriu istarti Redai K.

Rasa, Kazlų Rūda

 

Ačiū, kad esate ir nepaliekate mūsų vienatvėj.

Rita,Vilnius

 

Laiškininkai, vairuotojai, kurjeriai, ačiū jums už kasdien atliekamą svarbų ir reikalingą darbą! Jūs kiekvienas esat svarbus ne tik Lietuvos paštui, klientams, bet ir savo artimiesiems. Todėl būkit atsakingi plaukit rankas, dezinfekuokit paviršius, naudokit visas apsaugos priemones. Šių įgūdžių mes neturėjom, išsiugdyt privalom dabar. Ačiū.

Laura, Vilnius

 

Ačiū Kalvelių paštui!

Anna

 

Ačiū jums, tikrai parsmingą darbą darote. Būkit visi sveiki! .

Ieva, Vilnius

 

Ačiū!

Aliona,Švenčionys

 

Pagaliau ir jūs pastebėti, saugokit save, mielieji pašto darbuotojai ??? AČIŪ už jūsų pasiaukojimą ❤.

Jolita, Kupiškis

 

Ačiūūū Jums, Šaunieji Žmonės!

Toma,Biržai. 

 

Norėčiau labai pagirti vieną Vilniaus laiškininkę. Aptarnauja Kareivių g. 19 pastatą Vilniuje, šviesiaplaukė moteris. Visuomet pozityvi, geros nuotaikos, labai maloni ir šiltai bendraujanti, be galo profesionali. Ją net niūriausią rytą sutikus koridoriuj, nušvinta saulė.

Linkėjimus jai siunčia Kareivių g. įsikūrusi kalbų mokykla

 

Noriu pasidalinti gera žinia ir padėkoti Ringaudų k. Kauno r. paštininkei Ritai už nepriekaištingą ir sąžiningą darbą. Mūsų paštininkė korespondencijos problemas sprendžia labai žmogiškai, paskambindama ar kitaip suderindama jos įteikimą, nors galėtų elgtis formaliai, palikdama pranešimą. Už tai mes esam labai dėkingi. Tokie darbuotojai formuoja Lietuvos pašto patikimumą, skleidžia gerą žinią gyventojams, nes jie dirba nuoširdžiai, stropiai, negailėdami savo laiko.

Padėka...

Vidmantas iš Ringaudų. 

 

Noriu padėkoti konsultantei Gretai už operatyvų problemos išsprendimą! Šaunuolė, viskas trumpai ir aiškiai – svarbiausia, rastas bendras sprendimas. Dėkoju darkart labai.

Klientas

 

Mano smulkus tarptautinis verslas priklauso nuo jūsų puikaus darbo šiuo sudėtingu metu. Didelis jums DĖKUI !!!

Donatas,Vilnius. 

 

Labai noriu padėkoti, tarti dideli AČIŪ operatorei Monikai už operatyvų, išsamų informacijos suteikimą.

Agnė,Klaipėda

 

Ačiū visiems pašto darbuotojams!❤️

Vilma,Vilnius. 

 

Nuoširdus AČIŪ.

Dovilė,Vilnius